Kullanım Koşulları

www.gultenkartal.com ve “Güzellik Uzmanı” mobil uygulaması herhangi bir ticari kaygı taşımadan, Güzellik Uzmanı uygulamaları ve ilişkili konularda kişileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir Bu mobil uygulama Güzellik Uzmanı ve bağlantılı konularda sadece mobil uygulama ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Bu mobil uygulama üzerinden gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir.

Bu mobil uygulamadaki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu mobil uygulama içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu mobil uygulamayı ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Bu mobil uygulamadaki bilgiler her gün geliştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur.

Yasa gereği bu mobil uygulama da, hastalara ait öncesi-sonrası resimleri yayınlanmamaktadır. Bu mobil uygulamada anlatılan tüm islemeler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurunuz.

www.gultenkartal.com ve “Güzellik Uzmanı” internet mobil uygulamasının tüm hakları saklıdır. Sahibinin izni olmadan mobil uygulamadan hiçbir kopya yapılamaz. Kopyaların kullanımından dolayı sorumlu tutulamaz. Burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.

www.gultenkartal.com ve “Güzellik Uzmanı” internet mobil uygulamasında yer verilen bilgiler, fikirler veya uygulamalar, yeni bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilir Bu mobil uygulamadaki sayfalar en güncel uygulamaları ya da görüşleri içermeyebilir. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmaz. Buradaki bilgiler, tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir. Ayrıca bir tedavi için tüm seçenekleri içermeyebilir.

Mobil uygulama ziyaretçileri soru sorma formları, ya da e-mail yolu ile soru sorabilirler; bu sorulara sadece genel bilgiler seklinde cevap yazılmaktadır; sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmamaktadır, ilaç ismi verilmemektedir.

Bu mobil uygulama kişisel ya da ticari bir mobil uygulama değildir; mobil uygulamanın oluşturulması sırasında hiç bir firmadan maddi destek alınmamıştır. Mobil uygulamaya hiç bir şekilde reklam alınmamaktadır. Bu web mobil uygulamasının tek kuruluş amacı, internetin de asıl fonksiyonu olan, bilginin ücretsiz paylaşımı ve toplumun bilgilendirilmesidir. Mobil uygulama, bu sebeple, sadece ülkemizdeki toplumsal gelişime katkıda bulunmak amacıyla, hiç bir karşılık beklenmeksizin hazırlanmıştır.

Mobil uygulamanın içeriği (Gülten Kartal) tarafından hazırlanmıştır Mobil uygulamadan faydalanmak için üye olmak yada herhangi bir ücret ödemek gerekmez. Mobil uygulamaya erişim serbest ve anonimdir. Mobil uygulama içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmaktadır Yine de mobil uygulamadaki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Mobil uygulamadaki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmalısınız.

Mobil uygulamada sunulan içerik, grafik, görüntü, video, link, bilgi ve diğer materyaller, yalnızca (18 yas ve üzeri) ziyaretçileri aydınlatma ve bilgilendirme (uygulamalar ve cihazlar hakkında bilgilendirme) amacı taşımaktadır; herhangi bir yönlendirme amacı taşımamaktadır. Bu amaçla tüm tedavi alternatifleri, ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemler hakkında bilgiler verilmekte.

UYARI: Bu mobil uygulamadaki bilgiler hiç bir şekilde herhangi bir hastalığa tanı konması ya da tedavisinin yapılması amacıyla kullanılamaz. Mobil uygulamanın içeriği, bahsedilen uygulamaları gerçekleştirmeye yönelik profesyonel anlamda öğretici bilgiler değildir. Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından mobil uygulama kurucusu sorumlu değildir.

TELEFON HATTIMIZ AKTİF (0216 606 30 17) - TIKLA ARA