Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Hakkımızda


Usta Öğretici Estetik ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal

1999’dan beri ayrı ayrı çeşitli güzellik merkezlerinde uygulamalar uyguladım. O günden itibaren bu güzellik uygulamaları konusunda çeşitli deneyimlere sahip oldum. 2013 yılında Gönül İnanır Eğitim Kurumunda 6 aylık M.E.B. onaylı Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı eğitimini beraber tamamladım. Bu eğitimde vücut anatomisini ve fizyolojisi hakkında üst düzey bilgilere sahip oldum. 2014 ve 2016 yılları arasında T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İSTANBUL / ZEYTİNBURNU / Muhsin Ertuğrul Mesleki Eğitim Merkezinde ilk önce Kalfalık sonra Ustalık olmak üzere eğitimlerimizi tamamladım. Kendi geliştirdiğimiz güzellik uygulamaları ile tecrübemizi daha ileriye taşıdım. M.A.C de Profesyonel Kalıcı Makyaj eğitimimizi tamamladım. Şimdi Ayrıca İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği okuyorum.

2016 yılından itibaren bu eğitimlerimi daha da ilerletmek için çeşitli ulusal ve uluslararası eğitimlere katılarak bilgi ve tecrübelerimi daha da geliştiriyor; siz değerli müşterilerimize eşsiz bir deneyim yaşatmak için yoğun bir çaba sarf ediyorum.

2 üniversite okudum/okuyorum. İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ön Lisans ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon Ön Lisans Bölümü. Ayrıca M.E.B. Muhsin Ertuğrul Anadolu Meslek Lisesi’nden Usta Öğretici diplomamıda almış bulunmaktayım. (4 sene)

Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal
  • Gülten KARTAL

  • Mesul Müdür & Girişimci


  • M.E.B. Sertifikalı Usta Öğretici Estetisyen

  • Güzellik Uzmanı Eğitmeni

  • İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği

  • Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik

  • M.E.B Meslek Lisesi – Muhasebe


Şu an buradasınız:ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.