Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Basında Biz


TV, Gazete ve İnternette Öne Çıkan Haberlerimiz

Videolar / TV


Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.


Haber Siteleri


Usta Öğretici Estetisyen ve Saç Simülasyon Uzmanı Gülten Kartal, yerel ve ulusal haber sitelerinde saç simülasyon ve saç gölgelendirmesi hakkında detaylı bilgiler paylaşmaktadır. Basında sık sık yer alan Usta Öğretici ve Saç Simülasyon Uzmanı Gülten Kartal, saç simülasyonu hakkında bilinmeyenleri değerli ziyaretçileri ile sık sık haber sitelerinde detayları ile beraber paylaşmaktadır.


Şu an buradasınız:ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.