Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Dermapen


Dermapen
Bu sayfada Dermapen ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Dermapen Nedir

Yaşlılık ve hormonsal nedenler zaman içerisinde cilt yüzeyinde bulunan kolajen miktarını azaltarak, bazı problemlere neden olabilmektedir. Özellikle, cilt yüzeyindeki kırışıklık ve yaşlılık izleri başta olmak üzere, cilt lekelenmeleri bu problemlerden sadece birkaçını oluşturmaktadır. Dermapen ise, cilt gençleştirme tekniklerinden birisi olup, farklı nedenlerden dolayı cilt yüzeyinde azalma gösteren elastin ve kolajen salımını artırarak, cildin taze ve sağlıklı görüntüsünü elde etmesini sağlayan medikal bir estetik uygulamasıdır. Bu uygulamanın en büyük avantajı ise cilde herhangi bir cerrahi operasyon yapılmadan, cihaz teknolojisinden faydalanarak, cildin parlak ve sağlıklı yapısına kavuşturulmasıdır. Uygulama hakkında bilgi sahibi olmak için Dermapen uygulaması uzman tv yazarak, uygulamanın videolu halini de görebilirsiniz.

Dermapen Uygulaması

Dermapen Uygulama Taktiği

Uygulamanın problemlere çözüm olabilmesi ve cilt yüzeyinde şikayetçi olunan bölge üzerinde etkisini gösterebilmesi için öncelikle cilt temizlenir, hijyenik bir hale getirilir. İşlem sırasında herhangi bir acı ve ağrı hissi oluşmaması için lokal anestezi sağlayan kremler sürülerek, cildin rahatlaması amaçlanır. Dermapen uygulamasında kullanılacak olan 0.5 ve 2.5 mm ölçülerde değişkenlik gösteren mikroiğneler ile gençleştirme yapılması istenilen bölgeler üzerine cihaz uygulaması yapılır. Yaklaşık olarak 1 saat kadar süren işlem sonucunda morluk yada şişlik gibi komplikasyonları engellemek için uzman doktor, uygun krem kullanımı yapabilir. Şikayete bağlı olarak 6 seansa kadar uygulanabilen bu teknik hakkında Dermapen uygulaması Uzman Tv aracılığı ile de bilgi alabilirsiniz.

Dermapen Uygulamasında Risk İçeren Durumlar

Uygulama bazı rahatsızlıklar yaşayan kişilerde risk içerebildiği için bu kişilere Dermapen uygulaması yapılmamaktadır. Özellikle, cilt yüzeyinde açık yara ve siğil durumları söz konusu olan kişiler başta olmak üzere cilt kanseri yaşayan kişilerde de bu uygulama risk oluşturabilmektedir. Bunun yanı sıra kemoterapi alanlar, HIV virüsü taşıyanlar ve diyabetik rahatsızlığı olan kişilerde de uygulama yapılamamaktadır. Bu rahatsızlıkların dışında herhangi bir cilt problemi varsa kesinlikle uygulamadan önce uzman kişi ile görüşülmelidir. Uygulama tekniğiyle ilgili olarak Dermapen uygulaması Uzman Tv kanalında yer alan bilgilere ulaşabilirsiniz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.


Referanslar

1. https://www.youtube.com/watch?v=6WczUjxn6x4


Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.