Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

İpek Kirpik Uygulaması


İpek Kirpik Uygulaması
Bu sayfada İpek Kirpik Uygulaması ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

İpek Kirpik Uygulaması Nedir

İpek kirpik ekleme uygulaması, hakikat kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran tek yöntemdir.

İpekten derlenmiş meydana gelen bu takma ioek kirpikler, üst göz kapağındaki hakikat kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısıyla yapıştırılır. Bireyin göz yapısına yönelik ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Tahmini 1-bir.5 saat kadar süren uygulamanın sonucu olarak manalı bakışlar belirir.

Kirpiklerimiz 2-3 aylık dönemlerde günlük 1er 2şer dökülerek yerini yepyeni kirpiklere bırakmaktadır. Sisteme ilişkili olarak her tek kirpiğe ilave eden bu özel kirpikler de, bu natürel dökülme aşamasında olanlarla birlikte dökülmektedir. İpek kirpiklerimiz de yalnızca böyle dökülmektedir. Kirpik Makyaj yani İpek Kirpik Uygulaması da Aylık bakımlarda ise dökülen kirpiklerin mahaline çıkan genç kirpiklere ek yaparak sahası eksiltmemiş oluruz.

Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı amaçlı nihai derece narin ve hafiftir, uygulama sonrasında hiçbir fazlalık ve huzursuzluk duygusu olmaz. Bununla Birlikte özel medikal yapıştırıcısı kullanıldığından hipo-allerjiktir, göze hiçbir hemen yan tesiri bulunmaz ve duyarlı göz etrafına dahi sağlam tek şekilde uygulanmaktadır.

Kirpik Makyaj

Kirpik Makyaj Uygulaması

İpek kirpikler yani Kirpik Makyaj hakikat kirpik yapısına en pek benzer ipekten yapıldığından gerçeğinden ayırt edilmesi epeyce kolay değildir. Uygulama sonrasında kirpikleriniz epeyce natürel, gür, uzunca ve kalın görünümlü olabilir. Hatta, banyo yaptığınızda ya da makyajınızı temizlediğinizde ipek kirpikleriniz kayıp görmez, dökülmezler.

Uygulama gerçek yapıldığında ve itinalı bakım yapıldığında, natürel kirpiğin büyümesine ilişkili olarak, ipek kirpikler aşağı yukarı 90 gün kullanılabilmektedir. Fakat, bu süre içerisinde gözün elle ovuşturulması ya da natürel sebeplerle hakikat kirpik ya da ipek kirpik dökülebileceğinden, takma ipek kirpik uygulamasının tespit edecek aralıklarda bakımının yapılması gerekiyor.

Güzellik kavramının yepyeni trendlerinden ipek kirpik ekleme uygulaması her şeyden öncesinde sizi makyaj zahmetinden kurtaracak, rimel kullanmanıza sebep kalmayacaktır, zira rimelsiz dahi ipek kirpikler tek sürü güzel görünmektedir!


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.



Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


İstiklal mah. Sütçü İmam Caddesi No:136/C D:1, 34762

Ümraniye İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.