Skip to main content
Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: +90 553 186 49 12

G5 Masajı


G5 Masajı
Bu sayfada G5 Masajı ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

G5 Masajı

G5 masaj tekniği, aynı zamanda selülit karşıtı masaj cihazı olarak bilinir. G5 terimini, uygulama sırasında kullanılan özel cihazdan almıştır. Temel amacı selülit oluşumunu engellemektir. Aynı zamanda, bölgesel incelme amacıyla da kullanılır. Ancak, G5 Masajı Hakkında Ne Biliyoruz?

Bu Ay Size Özel 10 Dakika Ücretsiz Deneme Sunuyoruz. 10 Dakikada Sonuçları Hissetmeye Başlayabilirsiniz!

Selülit Nasıl Gider

G5 Masaj Tekniği Nedir?

G5, selülit karşıtı masaj cihazı olarak bilinir ve temel işleyişi deriye gerçekleştirdiği ritmik basınç ve vibrasyon hareketleriyle cildi canlandırarak sıkılık kazandırmaya, selülitlerin azalmasına ve bölgesel incelmeye yardımcı olmaktır. Birçok kişi tarafından olumlu geri dönüşler alınan ve sonuçlarıyla kendini kanıtlayan G5 masaj yöntemi, gün geçtikçe daha fazla tercih edilen bir bakım yöntemi olmaktadır. Yağların hızla yakılmasını teşvik eden bu özel masaj yöntemi, ayrıca bölgesel kan dolaşımını düzenlemekte, metabolizmayı canlandırmakta ve genel kan dolaşımını desteklemektedir.

G5 Masajının Özellikleri Nelerdir?

Manuel masajlara göre daha etkili ve kolay bir uygulama olan G5 Masajı, aynı zamanda vücuttaki stresi azaltır, bölgesel kan akışını hızlandırır, cilde elastikiyet kazandırır, vücutta biriken sıvıların atılmasına yardımcı olur ve metabolizma hızını artırır. Artan metabolizma, yağların daha hızlı yakılmasını sağlayarak kilo kaybını kolaylaştırır. Estetik uzmanlarımız tarafından yapılan bu masaj, özellikle basen, bacak ve popo bölgelerindeki görünüm veya bu bölgelerdeki yağ dokusundan kaynaklanan sarkıklıklardan rahatsız olan müşterilerimize sunulmaktadır.

G5 Masajı Sadece Selülitler İçin Mi Uygundur?

“Selülit nasıl azaltılır?” sorusuna etkili bir çözüm sunan bu yöntem, genellikle selülit tedavisinde kullanılsa da tüm vücutta uygulanabilir. Genellikle bel, basen, üst bacak ve kol gibi bölgelerde uygulanır. Uygulama yapılırken, özel bir losyon kullanılır ve bu işlemi gerçekleştiren kişi bu konuda özel eğitim almış olmalıdır. Bu losyon, yağ yakıcı etkinin artırılmasına yardımcı olur.


Selülitler Nasıl Azaltılır?

Selülitlerle başa çıkmak için sıklıkla başvurulan yöntemlerden biri olan G5 masajı dışında, dengeli beslenme ve düzenli egzersiz önemlidir. Ancak bu yöntemlerle bile selülitlerden tamamen kurtulmak zor olabilir. G5 masajı, bu süreci hızlandırarak selülitlerin azalmasını ve bölgesel incelmenizi destekler.

Kaç Dakika Uygulanmalı ve Kaç Seans Gereklidir?

Selülit karşıtı masaj cihazı olan G5, uzmanlar tarafından genellikle 30 dakika süreyle uygulanır. Her birey için gereken seans sayısı farklıdır, ancak genellikle 8-12 seans arasında değişir. Uygulamanın faydaları genellikle 5. seanstan itibaren belirginleşir.

G5 masajı herkese uygun olmayabilir. Örneğin, hamileler, yeni doğum yapmış anneler, yakın zamanda ameliyat olmuş kişiler, adet dönemindeki kadınlar ve epilepsi hastaları için önerilmez. Ayrıca, varis problemi olan kişilere sadece varissiz bölgelerde uygulanması önerilir.

G5 masajı, diğer sıkılaştırma ve zayıflama cihazlarıyla birleştirilerek de uygulanabilir. Örneğin, Microplus ile kombinasyon halinde, kısa süre içinde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz. Lily’s Güzellik Merkezimizde deneyimli estetisyenlerimizle size yardımcı olmaktan keyif alırız.

Selülit Karşıtı Masaj Cihazının Faydaları:

 • Cildi canlandırır ve esneklik kaybını engeller.
 • Selülitleri azaltır ve yeni oluşumunu önler.
 • Vücuttaki kan dolaşımını artırır.
 • Vücutta biriken toksinleri dışarı atar.
 • Metabolizmayı canlandırarak yağ yakar.
 • Oluşan etkiler sayesinde, uygulama yapılan bölgede sıkılaşma ve incelme sağlar.
 • Cildin elastikiyetini artırır.
 • Rahatlatıcı bir masaj etkisi yaratır, yorgunluğu alır.
 • Kas ve eklem hareketlerini destekler.
 • Kasları güçlendirir.
 • Lenf drenajını hızlandırır.
 • Vücutta detoks etkisi oluşturur.

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız: