Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Cilt ve Yüz Bakımı


Cilt ve Yüz Bakımı
Bu sayfada Cilt ve Yüz Bakımı ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Cilt ve Yüz Bakımı

“Bedenimizde görülen bazı hastalıklar, ruh­larımızda saklanan hastalıkların küçük parça­larıdır”. Bir kadın için vucudunun en önemli yeri şüphesiz ciltleridir.

Yazları deniz, güneş ve kum.. Güneşli yaz günlerini geçirdiğimiz bu günlerimizde cildimizin çeşitli ihtiyaçları da buna paralel değişiyor. Yaz aylarında narin güzel ciltleriniz çevresel faktörlerden dolayı oldukça yıprandı ve zarar gördü.

Sonbahardan sonra oluşacak soğuklara karşı kendinizi hazır hissediyor musunuz? Peki narin cildiniz bunlara hazır mı?

Vucudunuza enerji veren, hayat vererek canlandıran güneş aynı anda vucudunuza zarar verebileceğini hiç bir zaman unutmayın. Aşırı güneş cildin kalınlaşmasına sebep olur ve nemini kaybetmesine olanak sağlar.

Yoğun bir şekilde vucut etkileri dolaylı yoldan azaltılsada sağlıklı ve pürüzsüz cilt için profesyonel özel bakımlar uygulamak gerekir. Bu anlamda web sitemizde “Cilt Bakımı” kategorisinden sizler için yazmış olduğumuz Cilt ve Yüz bakım önerilerini mutlaka okuyunuz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.