Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Dermapen Ankara


Dermapen Ankara
Bu sayfada Dermapen Ankara ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Dermapen Ankara

Günümüzde değişen teknolojiler her alanda hayatımıza girmiş durumdadır. Dermatoloji alanında da, en son teknolojik gelişme dermapen uygulamasıdır. Dermapen uygulamasının da en çok uygulandığı ve tercih gördüğü bölge ise Dermapen ankara bölgesidir.

Dermapen Nasıl Yapılıyor

Dermapen Uygulaması Nedir?

Dermapen, kısaca açıklamak gerekir ise, ciltteki kolajenleri açığa çıkararak cildin kendi kendini yeniden yapılandırmasını sağlamaya yarayan uygulamanın adıdır. Günümüzde ergenlik döneminde ya da daha sonrasında pek çok kadın ve erkeğin yaşadığı cilt problemlerinin başında gelen sivilce ve akne problemleri/izleri, bunların haricinde güneş lekeleri ve ince çizgiler gibi cilt problemlerinin en yeni ve etkili çözümü Dermapen Ankara uygulamasıdır.

Son Teknoloji Dermapen Uygulaması Nasıl Yapılır?

İşleme başlamadan önce cilt her türlü makyaj kalıntısından ve kirden arındırılır. Daha sonrasında ise, cilt üzerine hastanın işlem sırasında acı hissetmemesi adına lokal anestezi amaçlı bir takım cilt medikal kremleri uygulanmaktadır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra yaklaşık 20-25 dakika kadar kremlerin etkisini göstermesi beklenir. Ardından ciltteki probleme göre 0.5 ile 2.5 mm arasında değişen derinliklere sahip iğneler, Dermapen Ankara bölgesindeki Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal tarafından belirlenerek işleme geçilir. İşlem yani Dermapen uygulaması nasıl yapılır tedavi bölgesine paralel biçimde sürekli farklı bölgelerde gezdirilerek yaklaşık olarak 45 dakika ile 1 saat arasında tamamlanmaktadır. Tedavi süresi, problemin cinsine göre değişmekte olup ortalama 2-3 hafta ara ile gerçekleşmekte olup, hemen hemen 4 ila 6 hafta arasında da tamamen sonlanmaktadır. İşlemin amacı, mikro iğneler ile cilt üzerinde hasar meydana getirerek cildin kendi kendini yeniden yenilemesini ve bu sayede eski hasarlı dokunun yok olmasını sağlamaktır. İlk başta özellikle hassas ciltlerde işlem sonrası kızarıklıklar ya da morluklar meydana gelebilmektedir. Bu oldukça doğaldır. İşlem sonrası kullanılan serumlar ile cildin tedavi süresi kısaltılarak iyi haline dönmesi kolaylaştırılır. Uzman doktorumuz sayesinde Dermapen uygulaması nasıl yapılır ve sonrası hastanın cildi için dikkat etmesi gereken tüm önemli hususlar ise detaylıca anlatılarak, hasta bilgilendirilir.

En İyi Dermapen Ankara Merkezi

Bu işlemin en önemli kısmı, uzman kişiler tarafından yapılmasıdır. Bunun sebebi ise, tedavinin cinsine uygun iğnenin seçilmesi ve işlem esnasında iğnelerin sürekli olarak aynı yerde gezdirilmesi durumunda, hastanın probleminin geçirilmesi yerine problemin daha da artması söz konusu olabilecektir. Bu sebeple, Dermapen Ankara denince akla ilk gelen isimlerden olan Estetisyen Gülten Kartal Meb onaylı sertifikaları, sağlık alanında aldığı üniversite eğitimi ve de 1999 yılından beri bu alandaki deneyimi sayesinde Dermapen uygulaması nasıl yapılır sorusunun cevabını sizlere güvenle vermektedir. Daha detaylı bilgi almak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini tıklayabilirsiniz. Burada bulunan telefon numarası ile bizimle iletişime geçebilir ve Dermapen uygulaması nasıl yapılır ile ilgili tüm sorularınızı ya da randevu taleplerinizi iletebilirsiniz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.