Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Dermapen Faydaları


Dermapen Faydaları
Bu sayfada Dermapen Faydaları ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Dermapen Faydaları

Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal tarafından başarıyla uygulanmakta olan Dermapen tekniği ile cilt gençleştirme ve saç tedavisi mümkün olmaktadır. Mikro iğneleme olarak da adlandırılan bu teknik, iğne kullanılarak deriye uygulanmaktadır. Son yıllarda oldukça gelişme gösteren Dermapen tekniği, günümüzün modern cilt gençleştirme ve saç tedavisi yöntemlerinin başında gelmektedir. Bu teknik, kullanılan mikro iğnelerin deriye batma derinliğinin ve hızının ayarlanabilmesine olanak tanıdığından güvenli ve hızlı uygulanabilmektedir. Ayrıca, hasta konforunun ve hasta tarafından verilen klinik cevabın yüksek seviyede olduğu bir yöntem olarak da ön plana çıkmaktadır. Dermapen uygulamasında, 0.5 ve 2.5 mm ölçülerine sahip mikro iğneler aracılığıyla, gençleştirme yapılacak bölgeye cihazla uygulama yapılmaktadır. İşlem yaklaşık olarak bir saat sürmekte ve sonrasında şişlik, kızarıklık veya morluk gibi birtakım komplikasyonları önlemek amacıyla, Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal tarafından uygun krem kullanımı yapılmaktadır. Dermapen faydaları ile dikkat çeken uygulamalardan birisidir. Dermapen ile saç tedavisi ve cilt gençleştirme yöntemi Gülten Kartal tarafından büyük bir özenle ve herhangi bir risk içermeden uygulanmaktadır.

Dermapen İle Saç Tedavisi

Dermapen Faydaları Hakkında

Genişlemiş gözenekler, akne izleri, güneş hasarı lekeleri, kellik ve saç kaybı durumları, kırışıklık ve çatlaklar gibi birçok cilt kusurunun tedavi edilmesinde Dermapen tekniği etkili bir yöntem olarak sıkça kullanılmaktadır. Dermapen faydaları dikkate alındığında, bu faydalar, birçok kişinin saç tedavisi ve cilt gençleştirme yöntemi olarak Dermapeni tercih etmesini sağlamaktadır. Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal tarafından büyük bir hassasiyetle uygulanan Dermapen; cildin iyileşme mekanizmasını harekete geçirerek, iyileşme sürecinde deriye dolgunluk ve hacim veren elastin ve kollajen üretimini arttırmaktadır. Derinin büyük ölçüde canlanmasına ve yenilenmesine imkan sağlamaktadır. Dermapen uygulamasıyla, cilt sıkılaşır ve toparlanır, deri olgunlaşır, ince kırışıklıklar kaybolur, derin kırışıklıklarda ise gözle görülür bir azalma söz konusu olur. Dermapeni, hem cilt gençleştirme hem kellik ve saç kaybı durumlarında uygulayan Gülten Kartal, çok başarılı ve kalıcı sonuçlara imza atmaktadır. Genellikle 2 – 6 seansta istenen sonuçlar gözlemlenmektedir. Uygulamanın etkisi kalıcı olmakta ve istenirse 6 ayda bir tekrarlanabilmektedir. Çok güvenli bir uygulama olan Dermapen yaz aylarında da yapılabilir ve iyileşme süresi çok kısadır. Tedavi sonrasında kişiler günlük rutin yaşantılarını rahatlıkla sürdürebilir.

Dermapen İle Saç Tedavisi

Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal tarafından özenle ve hassasiyetle uygulanan Dermapen tekniği, kellik ve saç kaybı sorunu yaşayan kişiler için de çözüm sunmaktadır. Gülten Kartal ve ekibinin profesyonel çalışmalarıyla, Dermapen ile saç tedavisi yönteminde çok başarılı ve kalıcı sonuçlar gözlemlenmektedir. Uygulama yapılacak bölge uygun bir şekilde temizlenip hijyenik hale getirildikten sonra, mikro iğneler yardımı ile gerekli solüsyon bölgeye enjekte edilir. Sonrasında masaj uygulanarak, solüsyonun emilimi ve dolaşım hızlandırılır. Saç tedavisinde Dermapen kullanımı ile hasta konforunda artış gözlemlenmeye başlanmıştır. İşlem sonucunda saç telleri kalınlaşır, daha canlı ve parlak bir görünüme kavuşur. Saç dökülmeleri de yavaşlar.

Dermapen Uygulaması Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde, uygulanacak alanda aktif enfeksiyon olması durumunda ve ilaçlara karşı alerji varlığında Dermapen ile saç tedavisi ve cilt gençleştirme yöntemi uygulanmamalıdır. Dermapen faydaları ile ön plana çıkmakta ancak bu uygulama, direkt olarak cilt yüzeyine etki etmesi muhtemel bir teknik olduğu için, sağlığa zarar verecek tüm müdahalelerden kaçınılması önem arz etmektedir. Bu nedenle, Dermapen uygulaması yapılırken, mutlaka konusunda uzman doktor eşliğinde uygulama gerçekleştirilmelidir. Bu teknik, sadece doğru uzman doktor seçimi yapılarak uygulanması gereken bir yöntemdir. Bu bağlamda, Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal, Dermapen uygulamasının doğru ve sağlıklı bir biçimde uygulanmasını ve takibini başarıyla sağlayan uzmanlardan birisidir. Gülten Kartal’ın uygulamalarıyla, güvenilir ve etkili sonuçlara ulaşmak mümkün.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.