Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Dermapen Kaç Seans Yapılmalı


Dermapen Kaç Seans Yapılmalı
Bu sayfada Dermapen Kaç Seans Yapılmalı ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Dermapen Kaç Seans Yapılmalı

Dermapen sistemi ile cilt gençleştirme, insan vücudunun doğal süreçlerinden kolojen ve de elastin sentezi mekanizmalarını tetikleyerek cildin tüm yönleriyle yeniden yapılandırılmasını sağlamakta olan medikal estetik uygulamasıdır. Dermapen sistemi ile cilt dokusu herhangi bir cerrahi işleme yani ameliyata maruz kalmadan gergin, parlak, dinç ve genç bir görünüme kavuşmaktadır. Yapılan bu mikro iğneleme sistemi uygulaması Amerika Birleşik Devletleri FDA onayından geçmişti ve de Dermapen cihazı teknolojisinden faydalanılmak suretiyle gerçekleştirilmektedir. Bu sistemin uygulanması kesinlikle konusunda uzman kişilerce yapılmalıdır ve Dermapen kaç seans yapılmalı sorusu çokça sorulmaktadır. Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal kaliteli ve güvenli uygulayıcılardandır.

Dermapen Kaç Seansta Etki Eder

Mikro İğneleme Sistemi

Dermapen uygulaması, cilt üzerinde bulunmakta olan gözle görülmeyen ve de mikro düzeyde olan binlerce küçük berelenmeler şeklinde olmaktadır. Bu sisteme mikro iğneleme sistemi denmektedir. Yapılan bu berelenmeler vücudun onarıcı sistemini devreye sokmasına yol açmaktadır. Bu sayede vücut deride yara varmış gibi algılama yapmakta ve ciltte bulunan problemli alanları yeniden onarmaktadır. Yöntemin asıl mantığı insan vücudunun iyileştirici özelliği olan hücrelerini, belirlenmiş bölgelere çekme üzerine kuruludur. Genel olarak uzmanlar mikro iğneleme sistemini tek başına uygulanmakta ancak bazı durumlarda diğer uygulamalarla beraber de yapılmaktadır. Bu sayede beklenilen etkinin kuvvetlenmesi amaçlanmaktadır. Dermapen kaç seans yapılmalı konusu kadar yapılma şekli de çok önemlidir.

Dermapen Kaç Seans Yapılmalı

Genel olarak uygulama işlemin yapıldığı bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte Dermapen kaç seans yapılmalı sorusunun cevabı ortalama 2 ile 8 seans arasında değişmektedir. Yapılan iki işlemin arası kişinin durumuna göre değişmektedir. Uygulama başladıktan sonra 6 hafta sonrasında gözle görülebilecek şekilde sonuçlar başlamakta, 3 ay içinde de maksimum etki görülmektedir. Yapılan mikro iğneleme sistemi etkisi kalıcıdır. Tedavinin sonuçları çevresel faktörlere, cilt yapısına, uygulama bölgesine ve kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Lazer uygulaması ile en büyük farkı cilt derisi ince olan kişilerde, lazer uygulamasında ısı hasarı oluşabilmekte ancak Dermapen uygulamasında böyle bir sorun ile karşılaşılmamaktadır.

Dermapen Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Dermapen uygulamalarında ilk olarak en dikkat edilecek konu, uygulanacak alanın hijyen durumudur. Uygulanan ortam çok ama çok hijyenik olmalıdır. Yine mikro iğneleme sistemi için kullanılacak olan cihazların mutlaka kaliteli ve de güvenilir olması şarttır. Bu sayede istenmeyen yan etkilerine maruz kalınmamış olunur. Dermapen uygulaması, siğilleri olanlar, cilt kanserleri, solar keratozu olanlar, keloide meyilli kişiler ve açık yarası bulunanlara uygulanmaz. Yine hemofoli hastaları, bağışıklık sistemi rahatsızlıkları olanlar, kanser hastaları, HIV taşıyanlar ve diyabetik hastalığı olanlara ise yapılmaması tavsiye edilmektedir. Dermapen uygulamasını fiyatı aynı Dermapen kaç seans yapılmalı konusunda olduğu gibi kişinin durumuna, uygulanacak alanın niteliğine ve buna benzer faktörlere göre değişmektedir. Dermapen uygulaması için en hayati konulardan birisi kesinlikle konusunda uzman ve güvenilir kişilerce yapılmasıdır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.