Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Dermapen Yaptıranlar


Dermapen Yaptıranlar
Bu sayfada Dermapen Yaptıranlar ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Dermapen Yaptıranlar

Dermapen uzman estetik uzmanları tarafından deri altına iğne uçları ile uygulanan bir estetik yöntemi olup ameliyat gerektirmeksizin cildin yenilenmesini ve gençleşmesini sağlamaktadır. Yöntem ile belli aralıklarla uygulanan seanslar sonucunda cildin gençleşmesi ve yaklaşık on yıl önceki haline getirilebilmesi sağlanabilmektedir. Bu yöntem ile insan derisinin altında bulunan bazı bağ dokularının ve sentezlenmesi gereken hormonların harekete geçirilmesi ve seanslar sonucunda salgılanması sona eren ya da daha az salgılanan bu hormonların salgılanmaya başlanması sağlanmaktadır. Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal yeterli teknik donanım ve ekibi ile dermapen konusunda hizmet vermekte olup cildin gençleşmesi hususunda önemli başarılar göstermiştir. Halen hizmetlerine devam etmekte olan uzman estetisyen dermapen ile mezoterapi konusunda ileri teknikleri ve uygulama yöntemleri ile sektörde yerini almış durumdadır.

Dermapen İle Mezoterapi

Dermopen Yaptıranlar Hakkında

Uygulamanın ana mantığı deri üzerinde çıplak gözle görülemeyecek küçük yaralanmalar oluşturmaktır. Bu sayede dermapen yaptıranlar için uygulama yapılacak bölgede küçük yaralar oluşturulur ve vücudun bu sayede bir yaralanma karşısında önlem almasını sağlayacak mekanizmalar geliştirmesi sağlanmaktadır. Bu yaralanmalara karşı dermapen yaptıranlar için uygulanan bölgede vücut bir savunma mekanizması geliştirmeye başlar ve cilt kendini yenileme eğilimi içine girmektedir. Yöntem birkaç teknikle uygulanabilmekte olup uzman Gülten Kartal tarafından da dermapen yaptıranlar için cildin dokusuna ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Uzman hastanın cildi ile ilgili gerekli tetkikleri sağladıktan sonra uygulama yöntemini belirlemekte ve bu sayede dermapen yaptıranlar için en güvenli ve en kısa yoldan çözümler geliştirmektedir.

Dermopen İle Mezoterapi

Yöntem ile cilt altına iğne teknikleri ile uygulanan tedavi hastanın cilt özelliklerine göre belirlenen dermapen ile mezoterapi yöntemi ile sağlanmaktadır. Öncelikle hastanın cildi tamamen hijyenik hale getirilerek temizlenmekte ve sonrasında uygulamaya geçilmektedir. Uygulama alanına uyuşturucu etki sağlayan dermapen ile mezoterapi yöntemi ile hastanın iğne etkilerini hissetmesi engellenmektedir. Bu sayede acı hissi duymadan tedavi seansları tamamlanarak hastanın cildinin acısız ve cerrahi müdahalesiz yenilenmesi sağlanabilmektedir.

Dermopen İle Mezoterapi Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Uygulama etkisini kısa sürede göstermeye başlamakla beraber kişi uygulamanın hemen ardından cildindeki canlanmayı hissetmeye başlamaktadır. Ayrıca dermapen ile mezoterapi yöntemi son yıllarda oldukça yaygın olarak kullanılan bir yöntem olmakla beraber Güzellik Uzmanı Gülten Kartal bu konuda sunduğu uzmanlık ile tercih edilmektedir. Uygulamanın etkisi ilk bir buçuk ay içinde gözle görülür bir şekilde belirginleşmeye başlar. Üç aylık bir süreç sonrasında ise cildin ileri derecede yenilendiği ve canlandığı görülür. Yöntem ileri derecede cilt hastalıkları bulunan cilt kanseri hastaları gibi hastaların cildine uygulanamamaktadır. Ayrıca sivilce rahatsızlıkları bulunan ve bu rahatsızlığın üçüncü seviyeden daha yüksek gözlendiği hastalarda uygulanamamaktadır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.