Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Etiket: Ayak Detoksu

Ayak Detoksu

Ayak Detoksu hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu sayfamızda sizlere Ümraniye’de hizmet verdiğimizi de belirtmek isteriz. Ayak Detoksu ile ilgili Günün toksik ortamında, dokulardaki asit artıkları, kimyasal ve zor metal kalıntıları bedende her zamankiden daha çabuk bir biçimde birikerek fazladan sayıda alerjiye, zihinsel ve fizyolojik yetersizlik olaylarına, beden ağrılarına, üstelik kronik problemlere ne sebeple olmaktadır.

Hastalık belirtilerini azaltmanın ve sıhhatli kalmanın bir karayolu olarak tamamlayıcı sıhhat pratisyenleri aracılığıyla bitkisel ve homeopatik detoksifikasyon yazılımları Her zamankinden daha çok uygulanmaya başladı. Zira bu toksinler bedende biriktiği müddetçe sıhhatli kalmak olası değildi.

2bir.Yüzyılın Çağdaş Dünyasında Stressiz bir hayat sürdürebilmemiz olası değildir. Son Zamanlarda stres kocaman ölçüde zarar veren olup,Kanser ve öbür çok hastalıkların oluşmasında ana neden sayılmaktadır. Stres altında besin artıklarının çözünme zamanı yavaşlar, Stres tesiri altında daha çok besin artıkları oluşur. Sürekli stres vaziyetleri ile karşın karşıya olan kişilerin vücutlarında toksinler biriktiği manasına gelir!

Tüm terapi ananeleri -Doğu, Mısır, Türk Malı Amerikan, Ayurveda, Homeopatik, Çin, Şamanik-iyileşmek ve hastalıklardan kaçınmak amaçlı vücudun arındırılmasını önerir.

Ayak Detoksu uygulamaları rastgele bir beden silme yolunu destekleyecek ve üstelik çabuk arınma ile bağlı rahatsızlıkların azalmasına destekçi olabilecektir.

Bugün bizler gezegenimizin tarihli en kocaman toksik yüklenmesine maruz kalmaktayız ve sıhhatimizi muhafaza etmek ve hastalıklardan kaçınmak amaçlı çok kez periyodik detoksifikasyon gereklidir. Tedavi için Ayak Detoksu öneriyoruz.

AYAK DETOKSU KİMLERE UYGULANIR?
Kilo problemi olanlar (şişmanlamanızın en kocaman faktörü düzgün çalışmayan karaciğerinizin yağlanması neticesi, aldığınız gıdaların enerjiye dönüş-memesidir. Yağ moleküllerinin meydana gelmesi sizlere kilo aldırır. Kilo sunmak istiyorsanız ayak detoksuna girmelisiniz.)

Kaygı, sorun, stresli olanlar.

Migren, eklem ağrısı, şişlik, irin, kireçlenme, sedef, egzama, kalp damar tıkanıklığı, felç, halsizlik, başı ağrısı, bağışıklık sistemi fit olanlar.

Selülit ve varis olanlar.

Cildini güzelleştirmek, gençleştirmek isteyenler.

Sağlıksız ortamlarda çalışan, zor metallere maruz kalanlar Kızartmalar, hormonlu ve katkılı gıdalar tüketenler.

Hava kirliliğinin meydana geldiği illerde yaşayanlar.

Akne problemi olanlar.

Metabolizması yavaş çalışan kişilere.

Karaciğerinde yağlanma olanlara.

Alkol, sigara kullananlar.

Sıhhatli,mutlu,huzurlu hayatını sürdürmek talep eden herkese uygulanabilir.

İyon Temizliği Kimlere Uygulanmaz?

Kalp pili taşıyan bireyler.

Organ nakli inşa edilmiş bireyler.

Hamile kadınlar, süt emziren anneler.

Epilepsi hastalar.

Tıp bir diyabetli bireyler.

Ayaklarında açık yara meydana gelen bireyler.

O anda rastgele bir radyoterapi ya da kemoterapi gören bireyler.

8 yaşın altındaki çocuklara uygulanmaz.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.