Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Etiket: Dermapen Risker

Dermapen

Yaşlılık ve hormonsal nedenler zaman içerisinde cilt yüzeyinde bulunan kolajen miktarını azaltarak, bazı problemlere neden olabilmektedir. Özellikle, cilt yüzeyindeki kırışıklık ve yaşlılık izleri başta olmak üzere, cilt lekelenmeleri bu problemlerden sadece birkaçını oluşturmaktadır. Dermapen ise, cilt gençleştirme tekniklerinden birisi olup, farklı nedenlerden dolayı cilt yüzeyinde azalma gösteren elastin ve kolajen salımını artırarak, cildin taze ve sağlıklı görüntüsünü elde etmesini sağlayan medikal bir estetik uygulamasıdır. Bu uygulamanın en büyük avantajı ise cilde herhangi bir cerrahi operasyon yapılmadan, cihaz teknolojisinden faydalanarak, cildin parlak ve sağlıklı yapısına kavuşturulmasıdır. Uygulama hakkında bilgi sahibi olmak için Dermapen uygulaması uzman tv yazarak, uygulamanın videolu halini de görebilirsiniz.

DERMAPEN UYGULAMA TEKNİĞİ

Uygulamanın problemlere çözüm olabilmesi ve cilt yüzeyinde şikayetçi olunan bölge üzerinde etkisini gösterebilmesi için öncelikle cilt temizlenir, hijyenik bir hale getirilir. İşlem sırasında herhangi bir acı ve ağrı hissi oluşmaması için lokal anestezi sağlayan kremler sürülerek, cildin rahatlaması amaçlanır. Dermapen uygulamasında kullanılacak olan 0.5 ve 2.5 mm ölçülerde değişkenlik gösteren mikroiğneler ile gençleştirme yapılması istenilen bölgeler üzerine cihaz uygulaması yapılır. Yaklaşık olarak 1 saat kadar süren işlem sonucunda morluk yada şişlik gibi komplikasyonları engellemek için uzman doktor, uygun krem kullanımı yapabilir. Şikayete bağlı olarak 6 seansa kadar uygulanabilen bu teknik hakkında Dermapen uygulaması Uzman Tv aracılığı ile de bilgi alabilirsiniz.

DERMAPEN UYGULAMASINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Uygulama doğrudan cilt yüzeyine etki edebilecek bir tekniğe dayandığı için sağlığınızı tehdit edecek her türlü müdahaleden kaçınmanız gerekmektedir. Bu nedenle, mutlaka Dermapen uygulaması yaptırırken alanında uzman doktor ve kliniklerden yardım almanız gerekmektedir. Dermapen uygulaması Uzman Tv aracılığı ile ulaşılan bilgilerden de anlaşılacağı gibi, oldukça önemli bir uygulama olan bu teknik ancak doğru doktorlar tarafından uygulandığı sürece istenilen sonucu verebilmektedir. Bu açıdan, Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal uygulamanın sağlıklı ve doğru şekilde ilerleyebilmesini sağlayacak uzmanlardan birisidir. Gülten Kartal tarafından yapılacak uygulama sayesinde tüm risklerden uzak, güvenilir ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca, uygulama sonrasında mutlaka uzman kişinin tavsiyeleri doğrultusunda hareket etmek de daha olumlu sonuçlarla karşılaşılmasını sağlayacaktır.

DERMAPEN UYGULAMASINDA RİSK İÇEREN DURUMLAR

Uygulama bazı rahatsızlıklar yaşayan kişilerde risk içerebildiği için bu kişilere Dermapen uygulaması yapılmamaktadır. Özellikle, cilt yüzeyinde açık yara ve siğil durumları söz konusu olan kişiler başta olmak üzere cilt kanseri yaşayan kişilerde de bu uygulama risk oluşturabilmektedir. Bunun yanı sıra kemoterapi alanlar, HIV virüsü taşıyanlar ve diyabetik rahatsızlığı olan kişilerde de uygulama yapılamamaktadır. Bu rahatsızlıkların dışında herhangi bir cilt problemi varsa kesinlikle uygulamadan önce uzman kişi ile görüşülmelidir. Uygulama tekniğiyle ilgili olarak Dermapen uygulaması Uzman Tv kanalında yer alan bilgilere ulaşabilirsiniz. Tedavi süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için http:s//www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.