Skip to main content
Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: +90 553 186 49 12

Etiket: İpek Kirpik Uygulaması Ümraniye

İpek Kirpik Uygulaması

İpek kirpik ekleme uygulaması, hakikat kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıraran tek yöntemdir.

İpekten derlenmiş meydana gelen bu takma ioek kirpikler, üst göz kapağındaki hakikat kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısıyla yapıştırılır. Bireyin göz yapısına yönelik ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Tahmini 1-bir.5 saat kadar süren uygulamanın sonucu olarak manalı bakışlar belirir.

Kirpiklerimiz 2-3 aylık dönemlerde günlük 1er 2şer dökülerek yerini yepyeni kirpiklere bırakmaktadır. Sisteme ilişkili olarak her tek kirpiğe ilave eden bu özel kirpikler de, bu natürel dökülme aşamasında olanlarla birlikte dökülmektedir. İpek kirpiklerimiz de yalnızca böyle dökülmektedir. Kirpik Makyaj yani İpek Kirpik Uygulaması da Aylık bakımlarda ise dökülen kirpiklerin mahaline çıkan genç kirpiklere ek yaparak sahası eksiltmemiş oluruz.

Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden kirpik dipleri hava alır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı amaçlı nihai derece narin ve hafiftir, uygulama sonrasında hiçbir fazlalık ve huzursuzluk duygusu olmaz. Bununla Birlikte özel medikal yapıştırıcısı kullanıldığından hipo-allerjiktir, göze hiçbir hemen yan tesiri bulunmaz ve duyarlı göz etrafına dahi sağlam tek şekilde uygulanmaktadır.

İpek kirpikler yani Kirpik Makyaj hakikat kirpik yapısına en pek benzer ipekten yapıldığından gerçeğinden ayırt edilmesi epeyce kolay değildir. Uygulama sonrasında kirpikleriniz epeyce natürel, gür, uzunca ve kalın görünümlü olabilir. Hatta, banyo yaptığınızda ya da makyajınızı temizlediğinizde ipek kirpikleriniz kayıp görmez, dökülmezler.

Uygulama gerçek yapıldığında ve itinalı bakım yapıldığında, natürel kirpiğin büyümesine ilişkili olarak, ipek kirpikler aşağı yukarı 90 gün kullanılabilmektedir. Fakat, bu süre içerisinde gözün elle ovuşturulması ya da natürel sebeplerle hakikat kirpik ya da ipek kirpik dökülebileceğinden, takma ipek kirpik uygulamasının tespit edecek aralıklarda bakımının yapılması gerekiyor.

Güzellik kavramının yepyeni trendlerinden ipek kirpik ekleme uygulaması her şeyden öncesinde sizi makyaj zahmetinden kurtaracak, rimel kullanmanıza sebep kalmayacaktır, zira rimelsiz dahi ipek kirpikler tek sürü güzel görünmektedir!