Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Etiket: Microblading Nedir

Microblading

Son zamanlarda bayanların veya erkeklerin merak ettiği kalıcı makyaj microblading olarak bilinmektedir. Bu uygulama yüz şekline uygun bir şekilde ömür boyu sürmektedir. Uygulama esnasında kişinin yüz hatlarının ölçüleri alınır ve buna uygun bir şekilde tedavi başlamaktadır. Derinin altındaki yüzeye kolay bir şekilde uygulandığı için acı söz konusu olamaz. Acıdan korkan kişilerin yüz hatlarına ufak bazlı bir uyuşturma işlemi yapılarak acısız bir şekilde microblading başarıyla bitmesi sağlanır. Yüz hatlarında belli başlı bozukluk olan kişiler mutlaka microblading uygulamasını tercih etmelidir. Bu uygulama ömür boyunca sürdüğü için bir daha kişiyi yüz hatlarındaki problemlerle karşılaştırmaz. Yıllar boyunca microblading uygulaması Gülten Kartal tarafından başarıyla yapılmış ve hastalarını memnuniyet içerisinde bırakmıştır.

MİCROBLADİNG NEDİR?
Türkçe ismiyle bilinen kalıcı makyaj kişilerin yüz hatlarındaki kusurları kolay bir şekilde kapatır ve pürüzsüz bir görünüme ulaştırır. Lazer yapan kişilerin en çok tercih ettiği microblading uygulaması kalıcı bir çözüm oluşturur. Fakat kişinin kullanımına göre bu olay kalıcı olmaktan çıkabilir. Çünkü kişi eğer bazı kozmetik ürünlerle deri altına zarar verirse bu durum yarı kalıcı olarak adlandırılmaktadır. Microblading her ne kadar kalıcı olarak bilinse de kişi bu uygulamayı gerçekleştirdikten sonra kullanacağı kozmetik malzemelere kesinlikle dikkat etmelidir. Dikkat etmediği taktirde deri altına çeşitli zararlar vererek bu durumun üstesinden gelemez ve tekrardan microblading uygulaması yapmak zorunda kalabilir. Microblading İzmir şehrinde bu tedaviler Gülten Kartal tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Microblading

MİCROBLADİNG UYGULAMASI HANGİ DURUMLARDA YAPILIR?
Yüz hatları üzerinde eğer çeşitli bozukluklar varsa ve yanak üzerindeki çizgilerin düzeltilmesi gerekiyorsa yapılmaktadır. Kaş konusunda sıkıntı çeken uzunluk isteyen kişilere de yardımcı olacak microblading Türkiye tüm insanların estetik görünümüne kavuşmasını sağlamaktadır. Microblading uygulaması seyrek kaşların düzeltilmesinde de etki göstermektedir. Bazı insanların kaşları düzgün çıkmadığından ve aralarında boşluk olduğundan dolayı bu uygulamayı tercih etmektedirler ve en doğru yöntem olduğunu da bildirmek gerekir. Eğer kişinin dudaklarında problem varsa ve dudak çizgilerinden rahatsızsa Microblading İzmir yardımı alarak dudak çizgilerini kolay bir şekilde düzeltebilir. Eğer kişinin yüz hatlarında kalıcı yaralar varsa deri altına uygulanacak Microblading Türkiye yara izlerini kolaylıkla kapatır.

MİCROBLADİNG İZMİR HANGİ ESTETİSYEN TARAFINDAN YAPILMAKTADIR?
Uygulama sonrasında kişilerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Usta Öğretici & Estetisyen Gülten Kartal estetik uzmanlığı sayesinde çoğu kişinin Microblading İzmir konusunda faydalanmasını sağlamaktadır. Usta Öğretici & Estetisyen daha öncesinde kişinin yüzündeki kalıcı makyajın gitmemesi için hastaya çeşitli bilgiler verir. Bu bilgiler dahilinde tedaviler devam eder ve kişinin yüzündeki estetik görünüm sağlanır. Cildin yapısı öncelikle incelenir ve cilt yenileme sıklığı ne durumda olduğu konusunda hastaya bilgi verilir. Eğer kişinin cildi çok çabuk yenilenmesi söz konusuysa kalıcı makyajın da belli bir süresi olduğunu Usta Öğretici & Estetisyen hastaya söylemektedir. Böylelikle kişinin Microblading Türkiye hakkında bilgi sahibi olması sağlanır.

MİCROBLADİNG TÜRKİYE UYGULAMASI NE KADAR GÜVENLİDİR?
Bu konu tamamen hastalara kalmış bir şeydir. Çünkü hasta kendi cildine dikkat ederse ve Usta Öğretici & Estetisyen tavsiyelerine kulak verirse başarılı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Son teknolojiler kullanılarak Microblading İzmir hizmeti verilmektedir. Uygulama öncesinde Usta Öğretici & Estetisyen tüm cildin kontrolünü sağladığından dolayı kişinin aklındaki şüpheleri ortadan kaldırmaktadır. Microblading Türkiye testleri yapıldığı sürece ve hasta kontrolünü gerçekleştirdiği sürece cilde bir zarar gelmez. Uygulama tamamen profesyonelce yapıldığından dolayı ve yıllardır bu estetik muayeneyi yapan Gülten Kartal cildin herhangi bir zarar görmesi durumunda müdahale eder. Yıllar boyunca birçok kişiye yapılan bu tedavi kolayca tamamlanmış ve başarıyla sonuçlandığından dolayı insanlar bu tedaviyi tercih etmektedir. Detaylı bilgi için İletişim linki ziyaret edilebilir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.