Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Hacamat Faydaları Ve Hacamat Yapan Yerler


Hacamat Faydaları
Bu sayfada Hacamat Faydaları ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Hacamat Faydaları

Dünya çapında yaygın olarak gerçekleştirilen ve İslami tıpta da yeri olan hacamat yapan yerler sayesinde, fiziki ve ruhsal olarak meydana gelen birtakım problemlere kısa süre içerisinde çare üretilebilmektedir. Diğer bir de işte bu tedavi yöntemi kan verme yolu olarak bilindiğinden dolayı, vücut içerisinde bulunan birçok farklı mikroptan ya da hastalıktan kurtulma şansı elde edilebilmektedir. Bu yüzden küçük büyük fark etmeden herkesin bu yöntemi kullanması ile birlikte, hacamat faydaları sayesinde yeniden sağlıkla ile kavuşması uzmanlar tarafından da sürekli olarak önerilir. Modern tıp tarafından da desteklenen bu hacamat, çok eski yıllardan bu yana uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Hacamat Yapan Yerler

Hacamat Yapan Yerler İle Yöntemin Uygulanışı

Vücutta küçük kesikler açarak vakumlama yöntemi ile kılcal damarlar içerisinde biriken toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayan bu yöntem, akapunkturun farklı bir çeşidi olarak da ile getirilebilir. Günümüzde bu yöntemi uygulayan birçok farklı ve güvenilir hacamat yapan yerler bulunmaktadır. Uzman ellerde gerçekleştirilen hacamat sayesinde, birçok hastalıktan kurtulma şansı elde edilebilmektedir. Çünkü hacamat faydaları saymakla bitmez. Özellikle başta fiziksel olmak üzere ruhsal açıdan da kişinin yeniden sağlıklı hale gelmesine olanak tanır. Özellikle bünyenin kendi başına dışarı atamadığı ilaç ve gıdalar ile birlikte birtakım toksinler, ağır metaller hacamat yöntemi ile birlikte vücuttan uzaklaştırılır. Bu şekilde bünyenin yeniden güçlü hale gelmesine olanak verir. Zira kanın temizlendiği taktirde kan dolaşımı yeniden istenilen hızlı bir biçimde dengeye ulaşır. Üstelik hiçbir ağrı ve acı yaşanmadan, yatak istirahatine gerek olmadan kolaylıkla bu yöntem belirli zamanlarda düzenli olarak uygulanabilir.

Hacamat Yönteminin Yapılmadığı Durumlar

Özellikle kulak ve kafa arkası ile birlikte boyun kısmında hacamat işlemi yapılmamalıdır. Regl dönemine girmiş kadınlar için de aynı şekilde bu yöntem önerilmez. Profesyonel çerçevede ele alınan hacamat yapan yerler, bu durumlara dikkat ederek uygulamaya geçerler. Aynı zamanda yanık kısımlara, açık yaralara ve egzama üzerinde de bu uygulama gerçekleştirilmez. Organ nakli geçirmiş insanlar, ense çukuru ve bıngıldak kısmında da hacamat işlemi yapılamaz. Bunun dışında sağlıklı bireyler hacamat faydaları sayesinde birtakım hastalıklardan yeniden kurtulma şansını elde edebilir.

Hacamat Tedavi Yönteminin Faydaları

Fiziksel açıdan ve ruhsal konularda büyük bir rahatlama ve sağlık getiren bu yöntem çerçevesinde hacamat yapan yerler, kişinin birçok sorundan kurtulmasına olanak vermektedir.

– Kan dolaşımı düzenlemek suretiyle detoks etkisi yakalanır ve toksinler vücuttan uzaklaştırılır.
– Bağışıklık sistemi daha güçlü hale gelir ve kılcal damarlar üzerindeki tıkanıklık açılır.
-Kaslardaki ödem son bulur, migren ve sinüzite iyi gelir aynı zamanda iktidarsızlık ve adet düzensizliği için de önemlidir.
-Depresyon, anksiyete ve gün içerisindeki kronik yorgunlukları ile birlikte yaşanan birtakım psikolojik sorunlardan da tamamen kurtulma şansı elde edilebilir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.