Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Hacamat Merkezi Ve Hacamat Yapan Doktorlar


Hacamat Merkezi
Bu sayfada Hacamat Merkezi ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Hacamat Merkezi

Hacamat, tarihi çok eskilere dayanan bir tedavi yöntemidir. Hacamat tedavisi modern tıp tarafından da destekleniyor. Uzman kişilerce yapılarak olumlu sonuçlar alınması ile birlikte birçok kişi çeşitli şikayetlerinden hacamat sayesinde kurtuluyor. Hacamat, uzman doktorlar tarafından çeşitli rahatsızlığı olan kişilere yapılıyor. Hacamat bir çeşit akupunktur yöntemidir. Hacamat ile şikayet olunan bölgede küçük kesiler açılarak vakumlama sistemi ile kılcal damarların içerisinde birikmiş olan toksinlerin çıkarılması sağlanıyor.

Hacamat tedavisi ile vücudun atamadığı, toksin, ilaçların olumsuz etkileri, ağır metaller gibi etkenler vücuttan atılarak kişilerin daha sağlıklı olmasını sağlıyor. Hacamat işlemleri hacamat merkezi olarak belirtilen yerlerde yapılıyor. Hacamat tedavisi tamamı ile ağrısız, sızısız bir şekilde yerine getirilir. Bu işlem ile birlikte hasta gündelik yaşantısına devam eder. İş kaybı durumlar ile karşılaşmaz. Hacamat işlemleri uzman doktorlar tarafından yapılarak yaklaşık olarak 15 ile 30 dakika arasında süren bir işlemdir. Hacamat işlemleri genellikle sırt bölgesine daha fazla yapılıyor. Ancak sırt bölgesinin haricinde vücudun daha farklı bölgelerine de uygulanabilen bir işlemdir.

Hacamat Yapan Doktorlar

Sağlık İçin Hacamat Merkezi

İnsan sağlığı oldukça önemlidir. Mucizevi bir etkisi olan hacamat işlemlerinin de uzman doktorlar eşliğinde hacamat merkezi kapsamında yapılması gerekiyor. Ancak hacamatın yapılmayacağı durumlar da söz konusudur. Genellikle hacamatın boyun, kafa arkası ve kulak arkasına yapılması önerilmiyor. Kadınların da regli dönemlerinde hacamat yapılmıyor. Aynı zamanda açık yaralara, egzama ve yara izleri üzerine hacamat işlemi yapılmıyor.

Hacamat, diyaliz işlemleri yapılan ve geçmişte organ nakli olan kişilere uzman doktorların görüşleri değerlendirilerek hacamat işlemi yapılabilir. Kişilerin sağlıkları için hacamat yapan doktorlar tercih edilmelidir. Çünkü tıbbi anlamda uzman bir kişinin hacamat işlemi için güvenilir kişiler olması istenmeyecek sonuçların oluşmasını engelleyeceğinden oldukça önemlidir. Hacamat için tercih edilen hacamat merkezi bakımlı, temiz ve hijyenik olmalıdır. Aynı zamanda hacamat merkezinde kullanılan araç ve gereçlerin tek kullanımlık malzemeler olmasına dikkat edilmelidir.

Hacamat Yapan Doktorlar İle Sağlıklı Hacamat İşlemleri

Hacamat yaptırmadan önce hacamat merkezinde görevli olan kişilerin hacamat yapan doktorlar olduğundan emin olmak gerekiyor. Çünkü bu işlemlerin doktorlar tarafından yapılması oldukça önemli bir durumdur. Sağlık sorunu olan kişilerin hacamat merkezi bünyesinde yapılacak işlemler ile birçok fayda ile karşılaşacakları kesin bir durumdur. Özellikle hacamat yapan doktorlar tarafından yapılan bu işlemler ile hastaların kan dolaşımları düzenleniyor ve vücutta bulunan toksinler kılcal damarlardaki kanlar ile birlikte vücut dışına atılıyor.

Hacamat ile birlikte kişilerin bağışıklık sistemleri de kuvvetleniyor. Aynı zamanda kılcal damarlarda meydana gelen tıkanıklıklar da hacamat sayesinde açılıyor. Hacamat tedavisi ayrıca hormonal bozuklukların giderilmesinde de oldukça etkili. Baş, sırt ve boyun ağrılarında oldukça etkili bir tedavi yöntemi. Hacamat yapılmadan önce hastanın şikayetleri hacamat yapan doktorlar tarafından dinleniyor.

Nasıl bir hacamat sistemi yapılacağına doktorlar bu şikayetleri dinledikten sonra karar veriyor. Hacamat işlemleri ile ilgili estetik.Gultenkartal.com adresinden detaylı bilgiler alınabildiği gibi hacamat yapılan kişilerin yorumlarını okuma fırsatı da bulunması söz konusudur.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.