Skip to main content
Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: +90 553 186 49 12

İğneli Epilasyon Anadolu Yakası


İğneli Epilasyon Anadolu Yakası
Bu sayfada İğneli Epilasyon Anadolu Yakası ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

İğneli Epilasyon Anadolu Yakası

İnsanlar vücudunu beğenmek, hep daha güzel görünmesi için uğraşıp durmaktadır. Bunun için farklı bakım ürünleri tercih etmektedir. Bu anlamda vücutlarının bazı bölümlerinde yer alan kıl ve tüylerinde olmamasını tercih etmektedir. Bunun içinde 100 yılı aşkın süredir kullanılan bir yöntem olan iğneli epilasyon teknoloji ile geliştirilmiştir. Bu sayede ağrısız ve acısız bir yöntem durumunda insanlar tarafından tercih edilmektedir. Temel olarak çalışma prensibinde kıl ve tüyler üzerine makine yardımı ile verilen elektrik akımları kıl köklerinin yanmasını sağlar. Bununla birlikte kıllar tutunamaz hale gelir ve cımbız yardımı ile alınır. İşlem bu şekilde ilerlerken belirli süre devam edildikten sonra kökleri ölerek kıl ve tüy oluşumu son bulmaktadır.

İğneli Epilasyon Uygulanması

Kimler Hangi Bölgelerine Tercih Ediyor?

Çoğunlukla kadınlar tarafından tercih edilen iğneli epilasyon anadolu yakası ve Avrupa yakasında olduğu gibi Türkiye’nin dört bir yanında uygulana bilmektedir. Çünkü kadınlar vücutlarında yer alan tüylerden hoşnut değillerdir. Genelde bacaklarına, kollarına, koltuk altına ve yüz bölümüne uygulandığı bilinmektedir. Bu bölgelerdeki tüylerle tekrar tekrar uğraşmak istemedikleri için yaptırmaktadırlar. Erkekler ise genelde sırt ve omuz bölgesinde birde göğüs bölgesinde yer alan kıllar için iğneli epilasyon anadolu yakası tarafında uygun şekillerde yaptırmaktadır. Bu işin piri olarak bilinen Usta Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal, İstanbul’un her yerinde olduğu gibi iğneli epilasyon anadolu yakası tarafında yer alan merkezinde de bu işlemi uygulamakta ve eğitimleri sağlamaktadır.

Ne Kadar Devam Eden Bir Yöntemdir?

Vücutta yer alan kılların yoğunluğunun, kıl olan bölgenin boyutunun önemli olduğu bir durumdur. Çünkü iğneli epilasyon anadolu yakası gibi tüm merkezlerinde de en fazla 2 ay süren bir işlemdir. Ancak bu süreç kişinin devamlı olarak seanslara düzenli katılması ile gerçekleşecektir. Yapıldığı ilk günden kendini gösterecek olan sonuçlar ile insanlar en sonunda tüy ve kıllarından kurtulmuş olacaktır. Gülten Kartal tarafından onaylı ve sertifikalı, eğitimler kişiler tarafından iğneli epilasyon anadolu yakası tarafında uygulandığında işlem sırasında ağrı olmayacaktır çünkü her ihtimale karşı anestezi içeren kremlerle rahatlanması sağlanacaktır. Bununla birlikte eğitimli kişiler tarafından sağlanan bu işlem ile ağrı olmayacaktır. İşlem sonrasında da sadece bir kaç gün yanma hissi dışında yara, kızarıklık ve farklı sorunlar oluşmayacaktır.

İğneli Epilasyon Kimlere Uygulanmamaktadır?

İstanbul’da iğneli epilasyon anadolu yakası tarafında Kadıköy’de yer alan merkezinde işlem her kişiye maalesef yapılamamaktadır. Çünkü kanser hastaları, cilt rahatsızlığı olanlar, hamileler, kalp pili olanlar, varisli ve bulaşıcı hastalık sahibi kişiler için uygun görülmemektedir. Yapılacak olan işlem fiyatı seans başına olup seanslarda bölgenin fazlalığı ve yoğunluğu ile ilgilidir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız: