Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

İğneli Epilasyon Bakırköy


İğneli Epilasyon Bakırköy
Bu sayfada İğneli Epilasyon Bakırköy ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

İğneli Epilasyon Bakırköy

Estetik uzmanı Gülten KARTAL ile iğneli epilasyon Bakırköy ilçesinde de uygulama alanı bulmakta. Tüm İstanbul’da olduğu gibi Bakırköy sınırlarında bulunan tüm insanlara hizmet sağlanmaktadır. İğneli epilasyon Bakırköy ilçe sınırları içinde bulunan vatandaşlar için uygulama alanı bulmakla beraber bu uygulama zor ve ihtisas isteyen bir uygulamadır. Tek bir iğne ile kıl köküne inilerek yapılan uygulamaya kıllarından ömür boyu kurtulmak isteyen çok sayıda insan talep gösteriyor. İğneli epilasyon Bakırköy ilçesinin yanı sıra estetik uzmanı Gülten Kartal’ın uygulamalarını gören tüm İstanbul halkıda kliniğine akın etmeye başlamış durumda.

İğneli Epilasyon Bakırköy Fiyatları

Estetik Uzmanı Gülten Kartal İle İğneli Epilasyon Bakırköy Nasıl Hizmet Veriyor?

Estetik uzmanı Gülten Kartal ile iğneli epilasyon Bakırköy ilçe sınırlarında ve tüm İstanbul’da etkili ve kalıcı bir şekilde vücut kıllarından kurtulmayı garanti ediyor. Uygulama birkaç seanstan oluşmakta olup tüm seanslara zamanında ve düzenli olarak gitmek oldukça önemli. Ayrıca iğneli epilasyon Bakırköy ofisinden hizmet almak isteyen hastaların kesinlikle seans sonrasında cildi birkaç saat sudan ve parfüm gibi bazı maddelerden uzak tutması gerekmektedir. Bu nedenle seans zamanlarını bazı dinlenme ve tatil günlerine getirmek akıllıca yapılan seçimlerden biri. Ayrıca kısa bir süre kızarıklık ve kabarma görülme olasılığı bulunmakla beraber kısa bir süre sonra geçmektedir.

Estetik Uzmanı Gülten Kartal İle İğneli Epilasyon Bakırköy Ne Kadar Sürede Etkisini Gösteriyor?

Özellikle iğneli epilasyon Bakırköy ofisinde tedavi gören hastaların tamamının birkaç seans sonra kıllarından kurtulduğu gözlenebiliyor. Öncelikle ilk birkaç ay tek tük kıllanmalar görülse de seanslar tamamlandıktan sonra artık böyle bir gözlem yaşanmıyor. Tamamen kıllarından kurtulmuş olan hastalar sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam ediyor. Gülten Kartal tarafından İğneli Epilasyon Bakırköy ofisinde yapılmakta olan uygulamalar sonunda cildin pürüzsüz olmasının yanında bazı bölgelerde bulunan siyahlıkların da seansların ertesinde kaybolduğu gözlemlenebiliyor. Gözle görülür bir şekilde belirlenebilen cilt güzelliği ve rengi çok sayıda kişinin güzellik merkezine akın etmesini sağlıyor.

Gülten Kartal İle İğneli Epilasyon Bakırköy Kimlere Hizmet Sunuyor?

Gülten Kartal başvuru yapan tüm İstanbulluların başvurularını kabul ediyor. Fakat bazı hastalıkları bünyesinde barındıran kişileri üzerinde iğneli epilasyon uygulama şansı bulunmuyor. Özellikle kalp hastalarına uygulanmaması tavsiye ediliyor. Bunun yanında bazı cilt hastaları içinde riskli bulunan uygulama estetik uzmanı tarafından bu tür rahatsızlıkların olup olmadığının tespitinden sonra uygulama için karar veriliyor. Estetik uzmanı işinde ün yapmış Gülten Kartal uzun süredir İstanbul’da çok sayıda kişide uygulamayı gerçekleştirmiş olup olumlu sonuçları gözlemlenmiştir. Uygulamanın hassasiyet ve uzmanlık gerektiren bir iş olduğu ve bu nedenle uzman eller tarafından yapılması gerektiği unutulmamalı ve bu doğrultuda başvuru yapılmalıdır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.