Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

İğneli Epilasyon Kadıköy


İğneli Epilasyon Kadıköy
Bu sayfada İğneli Epilasyon Kadıköy ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

İğneli Epilasyon Kadıköy

İstanbul’da tanınmış estetisyen uzmanlarından biri olan Gülten Kartal artık ofisinde iğneli epilasyon ile isteyen herkesin kıl ve tüy problemine kısa süre içinde çözü geliştirebilmekte. Tüm çözümlerini kalıcı yönde uygulayan uzman geliştirilen iğneli epilasyon tekniği ile kılın en derin tabakasına nüfuz ederek kökten yok olmasını ve artık çıkmamasını sağlayabiliyor. Teknik olarak bilgili ve deneyimli biri tarafından yapılması gereken bu uygulama estetisyenin uzman ellerinde birkaç seans içinde çözüme kavuşuyor. Bu nedenle de son günlerde çok sayıda kişi tarafından tercihe dilen yöntem ve uzman Gülten Kartal etkin uygulaması ile beğeni kazanıyor. Ofisinde son derece hijyenik ve çağdaş ekipmanlarla yaptığı seansların sonunda uygulamacıların bir süre sudan uzak durması tavsiye ediliyor. Usta estetik uzmanı iğneli epilasyon Kadıköy ofisinde hizmet vermekte olup tüm İstanbulluların beğenisini kazanıyor.

İğneli Epilasyon Etkileri

İğneli Epilasyon UygulamasıUsta Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal İle İğneli Epilasyon

Estetisyen iğneli epilasyon Kadıköy de uygulamalarını yaparken seanslardan oluşan bir yöntem sergiliyor. Bu sayede birkaç seans sonra uygulamacının sonuçları net olarak görmesi sağlanmış oluyor. Ayrıca iğneli epilasyon Kadıköy ile sınırlı kalmıyor, uzman tüm İstanbul halkı için uygulama yapabiliyor. Seanslar tamamlanıncaya kadar uygulamacıların iğneli epilasyon Kadıköy ofisine gelmeleri ve zamanı geçirmeden düzenli olarak uygulamanın yapılmasını sağlamalıdırlar. Uzman estetisyen Gülten Kartal ile iğneli epilasyon Kadıköy ofisine gelen uygulamacıların tüy probleminin tamamen çözümü için seans sayısını önceden belirlemek mümkün olmuyor. Uygulamacının geliş gidişleri sonunda bir karar veriliyor. İğneli epilasyon Kadıköy ofisine gelen uygulamacının ikinci seansı sonunda kaç seans sonunda biteceği de belirlenmiş oluyor.

İstanbul İğneli Epilasyon Kadıköy Ofisinde Seanslar Ne Zaman Etkisini Göstermeye Başlar?

Uzman doktorun yaptığı iğneli epilasyon Kadıköy de bulunan vatandaşların yanı sıra tüm İstanbul halkının da yaptırabileceği uzaklıktadır. Seanslara başladıktan kısa bir süre sonra etkilerin görülmesi mümkün olmakla beraber genellikle ikinci seansta net olarak kaç seansta biteceği de anlaşılabiliyor. Pürüzsüz bir cildin yanı sıra kızarık ve siyahlıklar da uygulama sonunda tamamen bitiyor.

Uzman Gülten Kartal İle İğneli Epilasyon Kadıköy De Kimlere Yapılabilir?

Uzman doktor epilasyon işlemini isteyen herkese uygulama şansına sahip. Fakat bazı hastalıkları bulunan uygulamacılar için problem olabilmektedir. Ayrıca bazı cilt hastalıklarında da uygulanması doğru bulunmaktadır. Kalp hastalarının yanı sıra hastalığı nedeniyle cildi hassas olan hastalara da uygulanamamaktadır. Uzman bunların kontörlünü ve tetkiklerini yaptıktan sonra uygulama için işe başlar. Uygulamacıların uzun süre beklemeden ve kesin olarak çözüme kavuşturduğu için tercih ettiği iğneli epilasyon çok sayıda kişi tarafından tercih edilmekte ve uygulamasına başlanmaktadır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.