Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Kalıcı Dudak Kontürü


Kalıcı Dudak Kontürü
Bu sayfada Kalıcı Dudak Kontürü ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Kalıcı Dudak Kontürü

Son günlerde kozmetik teknolojisinin gelişmesiyle de birlikte kalıcı makyaj dudak kontürü çok sayıda kadının tercihi haline geldi. Artık Kalıcı dudak kontürü yaptıranlar arasında sadece ünlüler yok. Bakımına özen gösteren herkes kalıcı makyajdan faydalanıyor. Kimileri kısmen kalıcı makyajı tercih ederken, kimileri de yüze bütün bir makyaj arzu ediyor.

Kalıcı Dudak Kontürü Fiyatları

Kalıcı Dudak Kontürü Nedir?

Yapılan kalıcı makyajlar arasında kalıcı dudak kontürü, kaş kontürü, kalıcı allık, kalıcı göz makyajı ve diğer ince nüanslar bulunmaktadır. Kalıcı dudak kontürü yaptıranlar yeni görünümleriyle çevrelerinden övgüler almaktadır. Kalıcı dudak kontürü dudağın çevresine yapılan ince veya isteğe göre kalın çerçeveye verilen addır.

Kalıcı Dudak Kontürü Fiyatları Avantajlı Mıdır?

Son dönemlerde en çok tercih edilen kalıcı makyaj işlemleri kalıcı dudak kontürü ve kaş bölgesine yapılan kalıcı kaş işlemidir. Kalıcı makyajın avantajları arasında her akşam yüzünüzü temizlemek zorunda olmamanız yer alırken bir diğer artısı da genç bir görünüme kavuşmanızdır. Kısacası maddi olarak da, manevi olarak da size artıları bulunmaktadır. Ayrıca yüzdeki asimetrik görüntüleri, kırışıklıkları ve düzensizlikleri de bu işlem sayesinde profesyonelce düzelttirebilirsiniz. Örneğin Kalıcı dudak kontürü işleminde dudak çevresine kalıcı makyaj yapılır ve dudağa istenilen şekil verilir. İstenirse kalıcı dudak kontürü ile dudak kalınlaştırılır ve dolgun bir görünüme kavuşturulur. Çizgiler düzeltilir ve yüze en uygun boya ile yüz genç ve düzenli bir görünüm kazanır. Tabi ki en önemlisi de her saatte bir ruj tazelemek derdinden sizi ebediyen kurtarır. Peki Kalıcı dudak kontürü fiyatları 2017 itibariyle ne kadar, ne gibi kolaylıklar sağlanıyor? Kalıcı dudak kontürü fiyatları konusunda taksitlendirme işlemleri yapılmakla birlikte yaz kampanyaları da mevcuttur. Kalıcı dudak kontürü fiyatları kapsamında peşin ödemelerde kolaylık sağlanırken isteğe göre ödemenizi 3, 6 ya da 8 taksitte de yapabilirsiniz. İnce bir hesap yapıldığında kalıcı dudak kontürü fiyatları sizin bir aylık makyajınıza tekabül eder. Kalıcı dudak kontürü yaptıranlar hiç bir ciddi yan etkiyle karşılaşmadıklarını belirtmişlerdir. Kalıcı dudak kontürü yaptıranlar arasında yüzde 90’ı memnun kalmıştır. Ayrıca yakınlarına da tavsiye etmektedirler. Fiyatlandırma kalıcı makyaj dudak kontürü, kaş kontürü ya da göz, yanak makyajı olmak üzere bölüm bölüm yapılmaktadır. Full paket daha ucuza gelmekle birlikte tek tek paketler de almanız mümkündür.

Kalıcı Dudak Kontürü Yaptıranlar Ne Düşünüyor?

Gülten Kartal önderliğinde yapılan kalıcı makyaj dudak kontürü ve benzeri tüm işlemler sağlık garantisi altındadır ve işlemlerden önce gerekli tüm bilgiler bireye verilir. Kişiye yakışan kaş stili, dudak stili, göz makyajı uzmanlar tarafından belirlenir ve sanal ortamda işlemin sanal hali gösterilir. Müşteri emin olana kadar üzerinde çeşitli oynamalar yapılır, tüyolar verilir. Bununla birlikte kalıcı makyaj dudak kontürü et benleri üzerine, pigment alerjisi hastalığı olan bireylere, yara oluşumlarının üzerine ya da yakın bölgesine, 18 yaşını doldurmamış bireylere ve psikolojik rahatsızlık yaşayan kişilere yapılamamaktadır. Bazı durumlarda ise kalıcı makyaj işlemi doktor kontrolü altında uygulanmalıdır. Bu durumlar; şeker hastalığı, AIDS hastalığı, sarılık hastalığı ve anemi rahatsızlığı olarak sıralanmaktadır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.