Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Kalıcı Dudak Makyajı


Kalıcı Dudak Makyajı
Bu sayfada Kalıcı Dudak Makyajı ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Kalıcı Dudak Makyajı

Trend makyaj uygulamaları arasında yer alan kalıcı dudak makyajı kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Kaşlarda, gözlerde ve dudaklarda uygulanan kalıcı makyaj kadınlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Dudaklarının estetik olarak duruşundan memnun olmayanlar için kalıcı dudak makyajı yapılabildiği gibi dudak rengini beğenmeyenler için de yapılmaktadır. İstenilen estetik görünüme sahip olabilmek adına geliştirilmiş olan en iyi uygulamalardan birisidir.

Kalıcı Dudak Makyajı Sonrası

Kalıcı Dudak Makyajı Nedir?

Kalıcı dudak makyajı sayesinde kadınlar vakit kazanarak gitmek istedikleri her ortama zamanında ulaşabilmektedir. Cerrahi operasyona gerek olmadan kalıcı dudak makyajı uygulaması yapılabilmektedir. İnce dudakların dolgun dudaklara kavuşması mümkün olmaktadır. Günlük olarak ruj kullanmak yerine kalıcı olması sayesinde her zaman canlı ve renkli bir görünüme sahip olmak mümkündür. Günlük kullanıma son derece uygun olan renklerin tercih edilmesi sayesinde de her zaman bakımlı görünmek mümkündür.

Kalıcı Dudak Makyajı Yaptıranların Yorumları Nelerdir?

Kişiye özel olarak tek kullanımlık iğneler ile yapılan kalıcı makyaj uygulaması konusunda tereddütleri olanlar kalıcı dudak makyajı yaptıranlar tarafından verilen bilgileri mutlaka okumalıdır. Özellikle alanında uzman olan Gülten Kartal tarafından yapılan uygulama sonucunda kalıcı dudak makyajı yaptıranlar çok memnun kalmaktadır. Dudaklarında oluşmuş olan yara izlerini kapatmak isteyen kadınlar çareyi kalıcı makyaj yaptırmakta bulmaktadır. Bu sayede dudakları çok daha estetik olurken kendileri de öz güvenlerini geri kazanmaktadır. Kalıcı dudak makyajı yaptıranlar yaptırdıkları uygulamadan sonra istedikleri şekilde hayatlarına devam edebilmektedir. Deri altına enjekte edilen pigmentler sayesinde deride renk değişimi oluşarak yapılan kalıcı dudak makyajı için en doğru kliniklerin tercih edilmesi gerekmektedir. Kalıcı dudak makyajı yaptıranlar saçlarının rengine ve ten rengine uygun olarak dudak rengi tercih etmelidirler. Sertifikalı güzellik uzmanlarının verecek olduğu hizmetten yararlanmak en doğru tercih olmaktadır.

Kalıcı dudak makyajı yaptırmadan önce bilgiler alınmalı ve uzman hakkında araştırmalar yapılmalıdır. Kalıcı dudak makyajı sonrası makyaj uygulamasının yapıldığı bölgeye antibiyotikli pomadlar sürülmektedir. Herhangi bir enfeksiyon olmaması için kalıcı dudak makyajı sonrası antibiyotik kullanılması önemlidir. Önlem alınması kalıcı makyaj uygulamalarında gerekli olmaktadır. Kalıcı dudak makyajı sonrası evde yapılabilecek bazı uygulamalar da bulunmaktadır. Ödem oluşma riskine karşılık olarak soğuk kompres uygulamaları kalıcı dudak makyajı sonrası yapılması gerekenler arasında yer almaktadır. Kalıcı makyaj uygulaması sonrasında ilk bir haftanın çok önemli olması nedeni ile dikkatli olunması gerekmektedir. Kalıcı makyaj uygulanan bölgeye mümkün olduğu kadar az su temas ettirilmesi gerekmektedir. İlk bir ay süre zarfında da aşırı derecede güneşte kalınmaması gerekmektedir.

Kalıcı eyeliner işlemleri ve kıl tekniği ile kalıcı makyaj işlemleri son dönemlerin en popüler hizmetlerinden biridir. Kalıcı eyeliner ile yaklaşık 1 saat süren işlem sonrasında gözlere siyah ve kahverengi seçeneklerinden birini seçen kişiye kalıcı eyeliner uygulanarak ortalama 2 sene eyeliner çekmekten kişi kurtarılmaktadır. Hiçbir zararı olmayan bu işlem uzman ekip tarafından yapıldığı için korkulacak bir işlem de değildir. Anestezi ile yapılmasından dolayı acı da duyulmamaktadır. Bir diğer uygulama olan kıl tekniği kalıcı makyaj tekniği de steril ve tek kullanımlık olan bir iğne ile sağlıklı bir ortamda yapılmaktadır. Bu işlem mineral renklerin derinin altına uygulanması işlemidir.

Kıl tekniği kalıcı makyaj ve Uygulama Aşamaları
Bayanların genelinin en çok sıkıntı çektiği şeylerden biri de şekilsiz kaşlardır. Kaşlar genelde şekil vermesi de en zor olan yerdir. Ancak geliştirilen kıl tekniği kalıcı makyaj ile kaşlara uygulanan kalıcı kaç kontörü ile yüz hatlarına uygun ve yüz hatlarını bozmayan kişiye en uygun kalıcı kaş yapılmaktadır. Bu işlem esnasında hiçbir ağrı hissedilmemektedir. Bu uygulamada tamamen doğal kıl efekti uygulanmaktadır. Bu yüzden işlem sonrasında tamamen gerçek kaş görünümünde durmaktadır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.