Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Kalıcı Göz Makyajı


Kalıcı Göz Makyajı
Bu sayfada Kalıcı Göz Makyajı ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Kalıcı Göz Makyajı

Son dönemlerde moda haline gelen kalıcı makyaj akımı özellikle de vücudun en dikkat çekici kısmı olan gözler için kalıcı göz makyajı magazin dünyasında tercih edilen ve zamanla da herkes tarafından kullanılan bir makyaj yapım tekniğidir. Kalıcı olmasının en önemli sebebi kullanılan ürünlerin kimyasallarında kullanılan maddelerin kalıcı boya maddelerinden oluşmasından kaynaklıdır. Genellikle kalıcı göz makyajı fiyatları cep yakar. Herhangi bir kuaförde kalıcı göz makyajı yaptırmak istediğiniz zaman fiyat oldukça yüksek gelecektir.

Çünkü ürünler de oldukça pahalıdır. Uzun gecelerde, özel yemeklerde, durmadan makyaj tazelemek amacıyla lavaboya gitmek zorunda değilsiniz artık. Gece boyu makyajınız ve kıyafetinizle şık ve uyumlu görünebilirsiniz. Siz de kalıcı göz makyajı yaptırın ve farkı gözlerinizle görün. Sabahları uyandığınız zaman işe gitmeden önce makyaj yapmak zorunda kalmadan, defalarca yüzünüzü yıkamanıza rağmen makyajınızı kaybetmeden günler geçirmenin cevabıdır kalıcı makyaj. Bu yazımızda kalıcı göz makyajı nasıl yapılır başlığı altında sorularınız cevap bulacak ve tüm merak ettiklerinizi öğrenebileceksiniz.

Kalıcı Göz Makyajı Fiyatları

Kalıcı Göz Makyajı Fiyatları Ortalama Nedir?

Piyasada kalıcı göz makyajı fiyatları bazı durumlara yere ve zamana göre değişiklik gösterirken ortalama kalıcı eyeliner fiyatları iki göz kapağı için 600 ve 800 TL arasında değişmektedir.

Diğer uygulamalar için de fiyatlar aşağıdaki gibidir:

-kalıcı dudak kontörü:300-700 TL*
-kalıcı ruj:300-700 TL*
-kalıcı makyaj: 200-700 TL*

Güncel fiyatları öğrenmek için bizleri arayınız. Verdiğimiz fiyatlar ortalamadır. Lokasyon, şube ve uygulamaya göre değişkenlik arz etmektedir. 0216 606 30 17 numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.
Siz de kalıcı göz makyajı yaptırmak istiyorsanız kalıcı göz makyajı fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi için güzellik uzmanı Gülten Kartalın Uzmanlığını yaptığı GK güzellik merkezi iletişim bölümü aranarak kalıcı göz makyajı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Ne Kadar Kalır?

Siz de kalıcı makyaj ne kadar kalır sorusunun cevabını merak ediyorsunuz değil mi? Süresi sandığınız kadar kısa değil. Bu uygulama en düşük 2 yıl en yüksek ise 10 yıl cildinizde özellikle de gözlerinizde kalabilir. Bu yıllar arasında uçurum olmasının sebebi ise birçok şeye göre farklılık göstermektedir. Örneğin uygulama yapmış olduğunuz aletlerin ve makyaj ürünlerinin kalitesine, uygulama yaptırdığınız yere, sizin cilt tipinize ve ne kadar korunduğunuza göre değişir. Neticede kalıcı makyaj ne kadar kalır diye düşünüp araştırıyorsanız ve uzun süre kalmasını istiyorsanız güneş ışınlarının ulraviole ışınlarından en iyi şekilde korunmaya ve iyi bir güneş kremi kullanmaya özen göstermelisiniz. Böylece kalıcı makyaj ne kadar kalır diye düşünmenize gerek kalmaz çünkü uzun yıllar kalacaktır. Size bu başlık altında kalıcı makyaj ne kadar kalır bilgisini vermeye çalıştık. Üzerinize düşenleri yaparak ve cilt tipiniz hakkında ciddi bir araştırma yaptırdıktan sonra uygulama yaparak faydasını görebilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Nasıl Yapılır?

Kalıcı makyajı yaptırmak için özellikle de kalıcı göz makyajı için bir uzmandan yardım almak zorundasınız. Çünkü kalıcı makyaj deri altına teninize uygun renk pigmentlerinin aşılanmasıyla gerçekleştiriliyor. Böylece günlerce bakımlı ve güzel görünebiliyorsunuz. Peki, kalıcı göz makyajı nasıl yapılır? Kalıcı göz makyajı öncelikle doktor raporu olmadan yapılmaz. Çünkü deri altındaki hücrelere kimyasal enjekte edilmektedir. Bu durumun zarar verici etkisi önemlidir. Daha sonra derinizde her hangi bir ben ya da benzeri bir doğum izinin olup olmadığı ve alerjiniz olup olmadığı öğrenilerek ona göre kimyasallar kullanılır. Bu durumda kalıcı göz makyajı fiyatları değişiyor tabi ki. Daha sonra güzellik uzmanınızla istediğiniz makyaj hakkında konuşabilirsiniz. Buradan sonra kalıcı göz makyajı nasıl yapılır bir bakalım isterseniz. Öncelikle kalıcı olmayan makyajla size bir uygulama yapılır ve istediğiniz makyajın nasıl olduğu hakkında fikir sahibi olmanız sağlanır. Daha sonra bu geçici boyalar yapılarak kalıcı göz makyajı nasıl yapılır aşamasına geçilir.

Daha sonra makyaj yapılacak bölge solüsyonla temizlendikten sonra uyuşturulur ve sınır hattı çizilerek makyaj yapmaya başlanır. Daha sonra boyalar ince deri altına enjekte edilerek uygulanır. İşlem tamamlandıktan sonra da yüz tekrar solüsyon ile silinir. Bu makyaj tamamlandıktan sonra güzellik uzmanının tavsiyelerine uyarak bir hafta boyunca dikkat etmeniz gerekmektedir. Bir hafta sonra ise uzun süre bakımlı olarak uyanmanın tadını çıkarın. 10 yılı aşkın deneyimine deneyim katarak ilerleyen ve kalıcı makyaj konusunda uzmanlaşmış tecrübeli etkisiyle sizlerin gönlünü fetheden GK güzellik merkezimizde Gülten Kartal uzmanlığında kalıcı göz makyajı yapılmaktadır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.



Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.