Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Kalıcı Kaş Boyama


Kalıcı Kaş Boyama
Bu sayfada Kalıcı Kaş Boyama ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Kalıcı Kaş Boyama

Kadınlar güzelliklerine her zaman çok önem vermiş ve yüzlerinde beğenmedikleri özellikleri de düzeltebilecek yöntemler bulunmasını istemişlerdir. Günümüzde kadınlar çok gelişmiş makyaj malzemeleri ile bazı kusurlarını örtebilmek de ve güzel görünmeyi başarsa da bu oldukça zaman alıcı olabilmektedir. Bu nedenle de son yıllarda ortaya çıkan yöntemlerden kalıcı kaş boyama yaptırmayı tercih etmektedirler. Bu şekilde her gün kaşlarını düzeltmek ya da onları gür gösterecek makyaj yapmaktan kurtulmaktadırlar.

Kaşları seyrek olan ya da herhangi bir nedenle dökülmüş olan kişiler için ise kalıcı kaş kıl tekniği daha iyi sonuçlar vermektedir. Kadınlar kalıcı makyaj kaş fiyatları konusunda oldukça ciddi bir araştırma yapmakta ve bu konuda en güvenilir ve uygun fiyatlı olarak ve işin de gösterdiği başarı ile de Gülten Kartal görülmektedir. Memnun olan müşterilerinin güzel görünmeleri ve kalıcı kaş boyama başarılı bir şekilde yapıldığı için kendisi de memnun olmaktadır.

Kalıcı Kaş Kıl Tekniği

Kalıcı Kaş Makyajı Kıl Tekniği Nedir?

Steril ortamlarda ve kesinlikle bir uzman tarafından yapılması gereken kalıcı kaş makyajı kıl tekniği özel tek kullanımlık çok ince iğneler yardımıyla seyrelmiş olan kaşlara doğal renklerin yerleştirilmesi ve kaşa istenen şeklin verilmesidir. Bu şekilde dökülmüş, kısa, bozuk şekilli kaşlar yarı kalıcı bir şekilde düzeltilmektedir. Cilt altına yerleştirilen ve sağlığa hiçbir zararı olmayan pigmentler kişinin beden yapısına göre bir kaç yıl sonra özelliğini kaybedecektir. Bu şekilde kalıcı kaş kıl tekniği uygulanarak yapılan düzeltme sonucunda kaşlarınız son derece doğal görünecektir. Böylesine kusursuz bir şekilde görünen kaşlara sahip olmak için de kalıcı makyaj kaş fiyatları oldukça uygun gelmekte sizi seyrek kaşlarınızı gür göstermek için sürekli makyaj yapmaktan kurtaracak ve zaman kazandıracaktır. İnsan sağlığına hiçbir yan etkisi olmayan bu kalıcı kaş boyama yapılacak ortamın ve kullanılacak malzemelerin steril olması şarttır böylece kişi kesinlikle korunmuş olacaktır. Bu kalıcı kaş makyajı kıl tekniği uygulanmaya başlanmadan önce kişinin bu durumda bir alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceğinin anlaşılması için öncelikle test yapılması gerekmektedir. Bu teknik ile kaşlarının güzel görünmesini sadece kadınlar değil artık erkekler ile de istemekte onlarda da başarı ile uygulanmaktadır.

Kalıcı Kaş Boyama Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kaşlarının istedikleri formda olmasını isteyen kişiler bunun için kalıcı kaş kıl tekniği ile buna kavuşabilmelerinin yanında bu sonuçta cilde yapılan bir uygulama olduğu için daha başarılı sonuç alınabilmesi için teknisyen tarafından verilecek uyarıları dikkate alması gerekmektedir. Özellikle güneşin zararlı ışınlarından korunmak ve güneşe çıkmamak kalıcı kaş boyama işleminin sonuçlarının daha verimli olmasını sağlayacaktır. Sigara ve alkolden uzak durulması da gereklidir elbette uyuşturucudan da uzak durmak bu zaman içinde şarttır. Bunlara dikkat edilmemesi durumunda kalıcı makyaj kaş fiyatları size uygun olarak sunulsa da daha sonrasında da ekstra bir bakım yapılması gerekebilecektir.

Kalıcı Kaş Boyama Kıl Tekniği İle Sorunsuz Kaşlar

Gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkartan ve yüzünüz ile tam bir uyum içinde olan kaşlara sahip olmak artık imkansız değil ve bunun için kalıcı makyaj kaş fiyatları da artık oldukça uygun ve gerçekten işinin uzmanı olan teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Sizde kalıcı kaş kıl tekniği ile güzel kaşlara sahip olmak istiyorsanız bu konuda daha detaylı bilgilere ulaşmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. https://www.gultenkartal.com/iletisim burada sizlerin sorularınıza Gülten Kartal tecrübesi ile cevap verecek ve kalıcı kaş makyajı kıl tekniği sonrasında ise sizlere destek vermeye devam edecektir. Daha uzun süre kalıcı kaş makyajı kıl tekniği sonuçlarının kalıcı olması için de sizlere önerilerde bulunacaktır


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.