Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Kalıcı Kaş Fiyatları


Kalıcı Kaş Fiyatları
Bu sayfada Kalıcı Kaş Fiyatları ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Kalıcı Kaş Fiyatları

Yüz güzelliğinin önemli unsurlarından bir tanesi de kaş güzelliğidir. Kaşların dolgun, düzgün ve şekilli görünmesi yüz güzelliği açısından büyük bir önem taşımaktadır. Yalnız, kaşa istenen şekli vermek ve kaşı istenilen dolgunluğa ulaştırmak her zaman mümkün olmamaktadır. Kaşları doğal yollarla belirli bir dolgunluğa ulaştırmak, büyük çabalar ve uzun bir süreç gerektirmekte ve her zaman kaşa doğru şekil verilememektedir. Belirlenen bir kaş modeli, tek bir hata yüzünden bozulabilmekte ve tekrar eski haline dönüştürülmesi uzun bir süreç almaktadır. Bu nedenle genellikle insanlar, kalıcı kaş yaptırmayı tercih etmektedirler. Özellikle günümüzde son derece popüler olan kalıcı kaş yapımı ile kaşlar her zaman dolgun, güzel ve şekilli gözükme imkanına sahip olmakta ve sürekli düzeltilmeye gerek duymamaktadır.

Kalıcı Kaş Nasıl Yapılır

Kalıcı Kaş Nasıl Yapılır

Kalıcı kaş, son dönemlerde oldukça popüler olmuş ve neredeyse herkes tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle, kalıcı kaş işlemini gerçekleştiren birçok kişi veya güzellik merkezi bulmak mümkündür. Fakat burada önemli olan doğru merkezi bulabilmek ve güzel sonuçlar alabilmektir. Kalıcı kaş nasıl yapılır? diye sorulduğunda verilmesi gereken en önemli cevap, bu işlemin kesinlikle işin uzmanları tarafından yaptırılması gerektiğidir. Aksi takdirde, istenilen sonuçlar elde edilemeyeceği gibi, yüzün doğallığı ve yüzün vermek istediği ifade tamamı ile ters etki yaratma olasılığı bulunur. Peki, kalıcı kaş nasıl yapılır? Kalıcı kaş makyajı, genellikle kıl tekniği kullanılarak yapılmaktadır. Böylelikle kaş şekillendirilerek, halk arasında bilinen adıyla kaş dövmesi yapılmaktadır. Kalıcı kaş makyajı yaptırmak isteyenlerin aklında, kalıcı kaş nasıl yapılır? Operasyon sırasında ağrı hissedilir mi? gibi soru işaretleri oluşmaktadır. Kalıcı kaş nasıl yapılır diye bakıldığında, kaş makyajının kıl tekniği ile yüz hatlarına uyan ve dış görünümü bozmayacak şekilde kaşların şekillendirilmesi ve tamamıyla doğal kıl efektleri verilerek uygulama yapılması olduğu görülmektedir. Uygulama esnasında kullanılan uyuşturucu kremler sayesinde, operasyon sırasında duyulacak ağrı en aza indirilir ve neredeyse yok denecek kadar az olur.

Kalıcı Kaş Fiyatları

Günümüzün en popüler uygulamalarından olan kalıcı kaş makyajı yaptırılmak istendiğinde, en önemli sorulardan bir tanesi de fiyat aralığının ne olduğudur. Kalıcı kaş fiyatları farklılık göstermektedir. Kalıcı kaş fiyatları genel olarak 600 Türk Lirası ile 900 Türk Lirası arasında değişmektedir. Bunun için evde yapım sağlayacak setler de bulunmaktadır fakat daha önce de belirtildiği gibi, uygulamaların uzmanlar tarafından yapılması uygun görülmektedir. Bu setler alınarak uygulanacak kalıcı kaş fiyatları ise 50-100 Türk Lirası arasında değişmektedir. Ancak doğru ve profesyonel bir sonuç alınabilmesi için uzmanlar tarafından yapılan uygulamalar tercih edilmeli ve onların sunduğu kalıcı kaş fiyatları listesine bakılmalıdır.

Kalıcı kaş Yapımı Fiyatları Nelerdir? Neye Göre Değişmektedir?

Kalıcı kaş makyajı yapılırken uygulanan yöntemler farklılık göstermektedir. Kalıcı kaş yapımı fiyatları genellikle yapılacak bu uygulamalara göre değişmektedir. Kalıcı kaş yapımı fiyatları kullanılan teknik göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Kalıcı kaş yapımı fiyatları listesi incelendiğinde gölgeleme tekniği, kıl tekniği ve boyama tekniği kullanıldığı görülmektedir. Kalıcı kaş yapımı fiyatları incelendiğinde kıl tekniği uygulamasının yaklaşık 900 lira olduğu görülmektedir.

Kalıcı kaş Makyajı Yaptıranlar Ne Düşünmektedir?
Kalıcı kaş makyajı uygulaması birçok kişi tarafından yaptırılmaktadır. Kalıcı kaş makyajı yaptıranlar, en çok kaşın doğal görünmesini istemektedir. İstenilen sonucun alınabilmesi için kalıcı kaş makyajı yaptıranlar, mutlaka işin uzmanına başvurmalıdır. İşin uzmanına kalıcı kaş makyajı yaptıranlar, genellikle memnun kalmakta ve kaşların çok doğal göründüğünü, hiçbir şekilde kontur olduğunun anlaşılmadığını söylemektedir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.