Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Kalıcı Kaş Kıl Tekniği Fiyatları


Kalıcı Kaş Kıl Tekniği Fiyatları
Bu sayfada Kalıcı Kaş Kıl Tekniği Fiyatları ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Kalıcı Kaş Kıl Tekniği Fiyatları

Günümüzde özellikle kadınların güzelliklerini ön plana çıkarmak istemeleri kalıcı makyaj sektörünü doğurmuştur. Dudak, kirpik, göz gibi kaş kalıcı makyaj sektörüne adım atmış yüzün başka bir bölümüdür. Yüz güzelliğinde ön planda olan kaşlar, kalınlıkları, şekilleri ve kıvrımları ile herkeste farklı bir duruşa sahiptir. Özellikle kadınlar tarafından kaş güzelliğine önem verildiği için sık sık kaş bakımı yaptırılır. Kimi zaman haftada bir olan bu bakımlar, kimi zaman ise ayda bir kuaföre gidilerek yapılır.

Kalıcı Kaş Modelleri

Kalıcı Kaş Uygulaması Nedir?

Her ne kadar kaş bakımı kolay gibi gözükse de, kemoterapi sonucu kaşları yıpranmış kadınlarda kaş bakımı oldukça zordur. Aynı şekilde, zamanı olmayan çalışan veya düzenli bakımı ekonomik bulmayan kadınlarda kaş kalıcı makyaj ihtiyaçlarından biri olmuştur. Kaş kalıcı makyaj uygulamaları arasında pek çok tekniğe sahip olanıdır. Kıl tekniği, 3D kalıcı kaş, pudralama ve dolgu teknikleri gibi kalıcı kaş şekillendirme alanında bir kaç yıl kalabilen teknikler vardır.

Kalıcı Kaş Kıl Tekniği Nedir?

Kaş kalıcı makyaj tekniklerinden faydalanan bir yüz bölgesi olarak önümüze çıkmaktadır. Sektördeki kalıcı kaş şekillendirme tekniği ile beraber birçok kalıcı kaş modelleri doğmuştur. Bu tekniklerden olan kıl tekniği, en çok rağbet gören kalıcı kaş şekillendirme tekniklerinin başında gelir. Kıl tekniği ile kalıcı kaş elde etmek oldukça basittir. Mikro iğneler yardımı ile gerçekleştirilen teknik, bitkisel ve mineral içerikli boyalar kullanılarak kaş bölgesine uygulanır. Bu tekniğin uygulanmasından önce, yüze uygun kaş şekline kalıcı kaş modelleri arasından karar verilip uygulamaya öyle geçilir. Uygulama esnasında, kişinin kendi kaşı baz alınarak yapıldığı için gerçek kaş mı yoksa kalıcı makyaj mı olup olduğu anlaşılamamaktadır. Kıl tekniği ile kalıcı kaş şekillendirme, kullanılan lokal anestezi kremi sayesinde ağrısız geçmektedir.

Kalıcı Kaş Kıl Tekniği Kimlere Uygulanabilir?

Kıl tekniği kullanılarak oluşturulan kalıcı kaş modelleri, kaşların seyrek olmasından yakınan kişilere uygulanabilir bir tekniktir. Bozuk ve asimetrik kaşlar için de kalıcı kaş modelleri tekniklerinden kıl tekniği rahatça uygulanabilir. Özellikle kemoterapi sonrası kaşında bozulmalar yaşayan kişiler için tercih edilebilen kıl tekniği, kaş derisinde herhangi bir yara veya iz bulunan bireyler ile kaş bakımına zaman ayıramayan çalışan bayanlar için de ideal bir yöntemdir. Kaş bakımları esnasında kaş kalemi veya kaş boyama uygulamalarını kullanan kişilerin kıl tekniği ile kalıcı kal uygulamasına gitmesi hem ekonomik olarak hem de görsel açıdan daha iyi sonuç vermektedir.

Kalıcı Kaş Kıl Tekniği Fiyatları Nasıldır?
Makyaj sektöründe kalıcı kaş teknikleri için belirli bir fiyat olmamakla beraber, her bir firma kendi kalıcı kaş kıl tekniği fiyatları tarifesine sahiptir diyebiliriz. Firmaların tercih ettiği markalar, ürünler, yöntemler ve çalıştığı ekip düzeyi, kalıcı kaş ve diğer kalıcı makyaj türlerinde ve kalıcı kaş kıl tekniği fiyatları tespitinde yelpazesinin değişmesine neden olmaktadır. Bu konudaki en sağlıklı bilgi, kalıcı makyaj uygulamasını yapan firmaların insan kaynakları veya müşteri iletişim merkezi tarafından edinilebilir. Araştırma sonucu öğrenilen kalıcı kaş kıl tekniği fiyatları baz alınarak verilecek güzellik merkezi kararı, düşük fiyatlı güzellik merkezlerinin hijyenik ortamlar olup olmadığı incelendikten sonra verilmelidir. Aksi halde daha düşük kalıcı kaş kıl tekniği fiyatları için sağlıksız ve hijyen kapasitesi sınırlı olan yerlerde yapılan kalıcı kaş uygulaması istenmeyen sonuçlar doğurabilir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.