Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Kalıcı Kaş Kontürü Fiyatları


Kalıcı Kaş Kontürü Fiyatları
Bu sayfada Kalıcı Kaş Kontürü Fiyatları ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Kalıcı Kaş Kontürü Fiyatları

Kaşlarından şikayetçi olanlar genellikle kaş kalemi kullanırlar ve bu durumdan artık sıkılmışlardır. Çünkü kaş kalemi kullanan kişilerin kaşları seyrek ve aralarında fazla boşluk olduklarından dolayı bir türlü çözüme kavuşamamışlardır. Kalıcı kaş kontürü fiyatları konusunda korkuları olduğundan dolayı bu kalıcı çözüme bir türlü ulaşamazlar. Mikropigmentasyon kaş sayesinde kişiler güzel bir görünüme sahip olabilir ve bu sorunu kalıcı olarak ortadan kaldırabilir. Bir diğer husustan bahsedilecek olursa kişinin kalıcı kaş ne kadar dayanır konusunda korkuları vardır. Bunların da önüne geçebilmek için kalıcı kaş uygulaması yapan doktorlar kişilerin ciltlerini kontrol eder ve yenileme sıklığına göre bir süre verir. Bu sure zarfında kişi çok özenli davranırsa kaşına hiçbir şekilde zarar gelmez hatta ömrünün sonuna kadar kullanabilir.

Kalıcı Kaş Ne Kadar Dayanır

Kalıcı Kaş Kontürü Fiyatları Ne Kadar?

Genellikle insanların aklında kalan tek soru bu olduğundan dolayı bir türlü kalıcı kaş uygulaması yapamazlar. Fakat son zamanlarda gelişen teknoloji sayesinde fiyatlar konusunda düşüş sağlanmıştır. Kalıcı kaş ne kadar dayanır konusunda da en son teknoloji kullanılarak sürenin uzatılmasına yardımcı olunmuştur. Kişinin yüz yapısına göre mikropigmentasyon kaş uygulanır ve gerçeğinden farkı yokmuş gibi görünür. Hatta insanların bazıları bile bu durumu çok fazla yaşayamadıklarından dolayı tedavi sonrasında hayran kalmaktadırlar. Bu yüzden kalıcı kaş kontürü fiyatları konusunda tedirgin olan kişilerin aklında şüphe kalmaması gerekir. Çünkü bu uygulama daha öncelerinden teknoloji fazla gelişmediği için pahalıydı. Artık fazla pahalı olmadığı için insanların kullanımı kolaylaştı.

Kalıcı Kaş Ne Kadar Dayanır?

Genellikle bu soru cildin yapısına göre değişmektedir. İlla bir süre vermek gerekirse normal bir cildin üzerinde kalıcı makyaj uygulaması 2 veya 2,5 yıl kadar kalabildiği görülmüştür. Ancak kişi kirpik makyajı yaparsa bu süre daha da uzun olabilir. Çünkü her mikropigmentasyon kaş yapısı farklı olduğundan dolayı süreleri hem cilt yapısına göre hem de makyajın yapımına göre değişmektedir. Kalıcı kaş ne kadar dayanır konusunda Gülten Kartal en sok teknolojilerini kullanarak ve tecrübesini ortaya koyarak hastalarını daha uzun süreli bir tedaviye götürerek daha memnun ediyor. Profesyonel olarak bu işi yaptığından dolayı kişinin estetik bir kaşa sahip olmasını sağlıyor. Aynı zamanda kalıcı kaş kontürü fiyatları konusunda da hastalarına yardımcı oluyor.

Kalıcı Kaş Uygulaması Hangi Yaş Aralıklarına Ve Kimlere Uygulanır?

Bu uygulamanın en doğru şekilde yapılması için teknolojik aletlere ve profesyonel bir doktora ihtiyaç duyulmaktadır. Gözleri ve kaşları arasında uyum sağlayamayan her kişinin kalıcı kaş uygulaması yapması gerekmektedir. 18 yaş sınırı olan mikropigmentasyon kaş yapımı tüm ciltlere kolay bir şekilde uygulanır. Neden profesyonel birine ihtiyaç duyulur diye sorulacak olursa yüz ölçülerini kişinin kendisi alamaz ve bu konuda estetiksel bilgiye sahip olmadığından profesyonel bir doktorun müdahale etmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kalıcı kaş ne kadar dayanır konusunda kişi problemler yaşayabilir ve bu süre daha aza inebilir.

Kişiler genellikle kalıcı kaş kontürü fiyatları konusunda korktukları için kendileri bu işe girişirler ve bu tamamen yanlıştır. Kaşları seyrek olan kişilere yapılan Mikropigmentasyon kaş uzun süre boyunca kişi üzerinde estetik bir görünüm sağlamaktadır. İki kaşın aynı olmadığı taktirde kalıcı kaş uygulaması yapılarak kişinin simetrik bir kaşa sahip olmasını sağlar. Doktor Gülten Kartal kalıcı kaş kontürü fiyatları konusunda hastasını bilgilendirir ve tedaviye başlar. Cildin ölçüleri ve yapısı tamamen incelendikten sonra kişinin kalıcı kaş ne kadar dayanır şüphesini tamamen ortadan kaldırmak için profesyonel çalışmalara başlar ve tedavi sonrasında iyi sonuçlar gösterir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.