Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Kirpik Nasıl Boyanır


Kirpik Nasıl Boyanır
Bu sayfada Kirpik Nasıl Boyanır ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Kirpik Nasıl Boyanır

Kirpik boyama işleminde öncelikle kişinin ten yapısı incelenir. Kirpiğin renginden çok çok farklı bir renge gitmemesi her zaman fayda vardır. Çok çarpıcı görüntülere ulaşmak isteyen hanımlar böyle bir şeyi tercih edebilirler tabi ki. Önce bu analiz yapılır. Kişinin ten rengine uyacak en iyi ton yakalanır. Bundan sonra kirpik yağsız bir makyaj temizleyicisi ile derinlemesine temizlenir. Hem cilt hem de kirpiğin tertemiz olması gereklidir. Daha sonra göz kapaklarının alt ve üst kapaklarını yağ bazlı su geçirmez bir krem sürülür. Herhangi bir yağlı doygun kremde olabilir.

Herhangi bir şekilde kirpikten boyanın tene sıçraması durumunda göz kapağında kalıcı bir iz bırakmaması için. Daha sonra da boyamız hazırlanır. Boya bir oksidan ile birlikte inceltilir. İncelettirdikten sonra uygun bir fırça yardımıyla kirpiğe tok bir şekilde uygulanır.

Yaklaşık 15 veya 20 dakika kişinin kirpik yapısına ve sağlıklı bir kirpik yapısına sahip olup olmamasına bağlı olarak ıslak bir pamuk yardımıyla temizlenir.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.