Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Kirpik Perması Nedir


Kirpik Perması Nedir
Bu sayfada Kirpik Perması Nedir ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Kirpik Perması Nedir

Kirpik perması kirpiklerin kalıcı olarak kıvrılma işlemidir. Genellikle kadınların tereddütle başlayıp ondan sonra da bırakamadığı bir işlemdir. Herkese uygulanabilir.

Ama önemli olan göz kapağında ve cildinde alerjik reaksiyon devam etmemesidir. Herhangi bir şekilde öncelikle zaten cildine bir test yapılır. Herhangi bir hassasiyet önem gösterilir. Bir de bunun dışında hamilelere uygulamayı tercih etmiyoruz. Her ne kadar medikal ve kimyasal da olsa kimyasal olması sebebiyle hamileler dışında tüm hanımlara uygulayabiliyoruz.

Kirpik permasında kalıcı olarak bigudilerle sarılıp yaklaşık 1 buçuk 2 ay kalıcı bir kıvrılık sağlanır. Birinci işlemden sonra yapılan tekrarlanan ikinci ve üçüncü kirpik permaları ilkine göre daha da kalıcı olur.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.