Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Lazer Epilasyon Eğitimi Nerelerde Yapılır


Lazer Epilasyon Eğitimi Nerelerde Yapılır
Bu sayfada Lazer Epilasyon Eğitimi Nerelerde Yapılır ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Eğitimi Nerelerde Yapılır

Yeni çıkan yasalarla birlikte lazer epilasyon cihazı almak ve kullanmak zorlaştı. Çünkü lazer epilasyon uygulaması uzmanlık gerektiren ciddi bir tedavi yöntemidir. Hastaların konforu ve güvenliği açısından lazer epilasyon uygulamaları lazer epilasyon uzman ları tarafından dikkatle ve özenle, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Birçok özel akademi ve kurs merkezleri gibi eğitim yerlerinde lazer epilasyon kursu bulunmaktadır.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.