Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılmaz


Lazer Epilasyon Kimlere Yapılmaz
Bu sayfada Lazer Epilasyon Kimlere Yapılmaz ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılmaz

Lazer epilasyon uygulaması radyasyon yaymadığı için kanser riski taşımamaktadır ve şuanda kadar lazer epilasyon yaptıranlar dan lazer epilasyon sebebiyle kanser olan olmamıştır. Fakat kanser öncüsü hücre yani prekanseroz taşıyanlarda kanseri tetikleyebildiği için lazer epilasyon uygulaması yaptırılmaması gerekmektedir.

Ayrıca hamile kişilerin lazer epilasyon uygulaması yaptırmamaları ve de lazer epilasyon merkezleri nde bulunmamaları gerekmektedir. Gebe kişiler üzerinde bilinen zararlı bir etki bulunmamakla birlikte yeterli bilgi bulunmadığı için hamile kişiler lazer epilasyon uygulaması ndan uzak tutulmaktadır.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.