Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır


Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır
Bu sayfada Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır

Lazer epilasyon uygulaması nın yapılabilmesi için belli bir takım lazer epilasyon şartları vardır. Öncelikle lazer epilasyon uygulaması yapılacak olan bölgenin temiz olması gerekir. Lazer epilasyon ilk seans öncesi, bölgede bulunan tüyler kısaltılır. Kısaltma işlemi tıraş, jilet gibi yöntemlerle yapılmalı; ağda veya epilator gibi tüyü kökten alan yöntemler kullanılmamalıdır.

Lazer epilasyon uygulanan bölgeler in genişliğine göre lazer epilasyon uygulaması nın süresi birkaç dakika ile bir saat arasında değişim göstermektedir. Lazer epilasyon uygulaması sonrası, kişi günlük aktivitelerine devam edebilir. Lazer epilasyon uygulanan bölgeler deki tüyler birkaç gün içerisinde kendiliğinden dökülür.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.