Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Lazer Epilasyon Nedir


Lazer Epilasyon Nedir
Bu sayfada Lazer Epilasyon Nedir ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Nedir

Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmak amacıyla, lazer epilasyon cihazı yardımıyla tüyleri belli bir oranda azaltma ve hatta gelişen teknoloji vasıtasıyla neredeyse tamamen kurtulma işlemidir. Cilt rengi, tüy rengi ve cinsi, hormonal özellikler gibi sebeplere göre lazer epilasyon şartları ve lazer epilasyon çeşitleri farklılık gösterir

Yeni lazer epilasyon cihazları ile ağrısız, acısız, lekesiz tedavi yöntemleri geliştirilmiştir. Önceleri her atışta düşük olan kapsam alanı, günümüzde atış hızının artması ve alanın da genişletilmesiyle daha etkili lazer epilasyon uygulaması sunmaktadır.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.