Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Lazer Epilasyon Seansları Ne Sıklıkla Uygulanmalıdır


Lazer Epilasyon Seansları Ne Sıklıkla Uygulanmalıdır
Bu sayfada Lazer Epilasyon Seansları Ne Sıklıkla Uygulanmalıdır ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Seansları Ne Sıklıkla Uygulanmalıdır

Lazer epilasyon seansları , lazer epilasyon cihazları ve lazer epilasyon yaptıranlar ın kişisel özelliklerine göre 1 ila 2 ay aralıklarla olmak üzere yapılmaktadır. Lazer epilasyon seansları ayrıca, aynı kişiler üzerindeki farklı bölgelere göre de değişim göstermektedir.

Tüylerin doğum, gelişme ve ölüm gibi evreleri olduğu için aynı bölgede bulunan her tüy aynı anda aynı oranda oluşum göstermez. Bu nedenle tüylere müdahale için en uygun zaman diliminin belirlenmesi açısından lazer epilasyon seansları 1-2 ay gibi aralıklarla düzenlenir.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.