Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Lazer Epilasyon Teknikleri Nelerdir


Lazer Epilasyon Teknikleri Nelerdir
Bu sayfada Lazer Epilasyon Teknikleri Nelerdir ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Teknikleri Nelerdir

Lazer epilasyon yaptıranlar, lazer epilasyon öncesi internette bilgi almak amacıyla araştırma yaparak lazer epilasyon öneri leri aramaktadır.Çünkü lazer epilasyon aletleri , türlerinin dışında teknik özellik bakımından da oldukça farklı özellikler göstermektedir.

Genel olarak iğneli epilasyon, normal lazer epilasyon ve ütüleme lazer epilasyon yöntemleri bulunmaktadır. İğneli epilasyon genellikle normal epilasyon yöntemlerinden geride kalan tüylerin ortadan kaldırılması amacıyla uygulanır ki zaten lazer epilasyon tekniği değildir. İnce ve açık renkli görülemeyen tüylerin epilasyonunda uygulanır. Fakat tüylere tek tek ve yavaş uygulama yapması nedeniyle çok fazla zaman alması açısından sıkça tercih edilebilir bir lazer epilasyon tekniği değildir. Normal mod en çok uygulanan lazer epilasyon tekniği dir. Ütüleme tekniği ise rahat, kolay ve hızlı olması bakımından hastalar ve uygulayan hekimlerce avantaj taşımaktadır.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.