Skip to main content
Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: +90 553 186 49 12

Lazer Epilasyon Yaptıran Merkezler


Lazer Epilasyon Yaptıran Merkezler
Bu sayfada Lazer Epilasyon Yaptıran Merkezler ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Yaptıran Merkezler

Lazer epilasyon uygulaması yaptırmak isteyen kişiler önden iyi bir araştırma yaparak bu alanda yetkili ve deneyimli merkezleri bulmalı ve bu merkezlerde tedavi yaptırmalılar. Dikkat etmeleri gereken başka bir durum ise bu lazer epilasyon merkezleri nde lazer epilasyon yapan kişilerin hekim veya sertifikalı uzmanlar olmasıdır.

Lazer epilasyon uygulaması uzman kişiler veya hekimler tarafından, hastanelerde, özel kliniklerde veya güzellik ve sağlık merkezlerinde yapılmaktadır. Lazer epilasyon cihazları gerek boyutlarından dolayı gerekse maliyetlerinden dolayı, büyük ve donanımlı olmaları sebebiyle evde kullanıma uygun değildirler. İletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler