Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Lazer Epilasyonun Yan Etkileri Nelerdir


Lazer Epilasyonun Yan Etkileri Nelerdir
Bu sayfada Lazer Epilasyonun Yan Etkileri Nelerdir ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Lazer Epilasyonun Yan Etkileri Nelerdir

Lazer epilasyon uygulaması nın etkileri kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. Farklı hormonal yapılara ve kişisel tepkilere göre lazer epilasyon etkileri oluşabildiği gibi cilt ve tüy çeşidine göre de farklı lazer epilasyon etkileri ortaya çıkabilmektedir.

Bazı kişilerde yanma, ağrı, acı veya leke oluşumları gözlemlenmektedir. Lazer epilasyon uzmanı ve hekim tarafından, lazer epilasyon uygulaması sonrasında verilecek krem ve losyonlarla lazer epilasyon sonrası tedaviler ile bu yan etkilerden kısa sürede kurtulmak mümkündür.

Detaylı Faydalı Bilgiler

Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.