Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Makyajın Püf Noktaları


Makyajın Püf Noktaları
Bu sayfada Makyajın Püf Noktaları ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Makyajın Püf Noktaları

Güzelliğiniz ile nefes kesmek mi istiyorsunuz? Şimdi sizlere söyleyeceğim püf noktalara dikkat ediniz.

Yüzünüze krem şeklindeki fondötenden birazcık sürüp sonra parmak uçlarınız ile yavaş yavaş yüzünüze kremi yedirin. Kesinlikle fondötenin üstüne pudra sürmeyin.

Parmaklarınızla kaş altınızdan kirpiğe kadar uzanan kemiğe açık renk ve ışıltılı bir göz farını yayarak sürün. Aynı şekilde yüzünüze sürdüğünüz pudradan bu böyleye de uygulayınız. Varsa ince bir fırçayla gözkapaklarınıza açık bej tonlarında far sürün.

Dudaklarınızın etrafına doğal renkte bir dudak kalemi sü­rün. Dudaklarınızın renginden yalnızca bir ton koyu olması gerekiyor. Dudak içini de parlatıcı ya da açık renkte parlak bir rujla boyaym.
Bir kaş kalemiyle hafifçe kaşlarınıza renk verin. Sonra bir kaş fırçasıyla tarayın.
Elmacık kemiklerinize gül rengi tonlarında allık sürün. Allı­ğınızın son derece ince olmasına özen gösterin.
Kirpiklerinizi kıvırın ve yalnızca üst kirpiklerinize rimel sü­rün. Kirpikleri belirginleştirmek için ince bir fırçayla siyah göz farını üst gözkapağınızın uç kısmına sürün.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.