Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Microblading Fiyat


Microblading Fiyat
Bu sayfada Microblading Fiyat ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Microblading Fiyat

Birçok kadın estetik görünümüne çok önem vermektedir ve bu anlamda Microblading Fiyat ile ilgili hiçbir şeyi de yaptırmaktan geri durmazlar. Özellikler dış görünümde çok önemli olan kaşlar için microblading yaptıranlar bu konuda verilebilecek en iyi örnektir. Microblading yöntemi kıl tekniği ile kaş çizme metodudur. Bakışları ön plana çıkaran en önemli unsurun kaşlar olduğunu bilen ve microblading yaptıranlar bu işleme başlamadan önce bu konu hakkında geniş araştırmalar yapmaktadır.

Microblading Sonrası

Microblading Yaptıranlar ve Etkileri

Bu konuda uzman olan Gülten Kartal, işleme başlamadan önce bu konuda her şeyi anlatarak microblading yaptıranlar tarafından olan memnuniyetleri de göstermektedir. Bu sayede gerçek ve doğal kaş görünümüne kavuşan kişiler daha rahat sosyal hayatlarına dönebilmektedirler.

Microblading ve Microblading Sonrası

Tüm kadınların yaşadığı en büyük korkulardan biri şekilsiz kaşlardır. Uzamayan kaşlar sonucunda şekil verilemediği için son dönemlerde yaygınlaşan microblading sonrası dikkat edilmesi gereken noktalarda vardır. Bu yöntem önceden bilinmeyen ve uygulanmayan bir yöntemdi. Ancak gelişen teknoloji ile ve uygulanan microblading sonrası doğal kaş görünümü ile popüler hale gemleye başlamıştır. Dikiş makinesi sistemini andıran bu yöntem ile kaşlar ucunda iğneler bulunan makine ile tek tek kaşlara işlenmektedir. Kıl tekniği uygulandığı için microblading sonrası da kaşlar doğal kaş gibi durmaktadır. Bu teknik ile yüz hatlarına uyan ve yüz şeklini bozmayan kalıcı kaş işlemi yapılmaktadır.

Microblading İşlemi ve Microblading Sonrası Bakım

Bu yöntem ile kaşları az ve düzensiz olan kişiler yeni kaşlara kavuşturulurken hatalı kaş uygulamaları sonrasında bozulan kaşlarda düzeltilerek microblading sonrası bakım işlemi ile daha doğal bir görünüm sağlanmaktadır. Özellikle son 5 – 10 yılda daha da popüler olan Microblading işlemi, işinde profesyonel uzmanlar ve steril ortamlarda yapılması gereken ve microblading sonrası bakım işlemlerinin de takip edilmesi gereken bir uygulamadır. Bu anlamda alanında uzman olan Gülten Kartal, uyguladığı kalıcı kaş tekniği ve microblading sonrası bakım takibi ile başarılı işlere imza atmıştır. İşlem sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissedilmemektedir.

Microblading İşleminin Kalıcılığı ve Microblading Fiyat
Microblading uygulamasının kalıcılığı, uygulanan teknik ve renk seçimine göre değişiklik göstermekle birlikte microblading fiyat bilgisi de uygulamaya göre değişmektedir. Bu tekniğin kalıcılığı herkese göre değişse de ortalama 6 ay ile 1,5 – 2 yıl arasında değişmektedir. Kaşların renklerinde bir azalma ve değişme, renk açılması görüldüğünde işlemin tekrarlanma zamanı gelmiş demektir ve bu durumdaki kişiler tekrar microblading fiyat araştırmasına girerler.

Microblading Fiyat
Kalıcı kaş uygulamasında birçok farklı yöntemde bulunmaktadır. Bu farklı yöntemlerin uygulama şekli de değişmektedir. Ayrıca uygulanan bu farklı yöntemlere göre microblading fiyat ve kalıcılık süresi değişmektedir. Kıl tekniği kalıcı kaş makyajı ve kalıcılığı diğer yöntemlere göre daha iyidir. Ayrıca lokal anestezi ile veya ağrı azaltan kremlerle yapılan bu uygulamada hissedilen ağrı, diğer yöntemlerde yaşanan ağrılara göre daha azdır. Ağrının hissedilmesi kişiden kişiye de değişmektedir. Kalıcı kaş makyajının kalıcılığını etkileyen diğer bir etkende kullanılan renktir. Özellikle koyu renkler kullanıldığında, işlemin de kalıcılığı artmaktadır.

Çoğu kadın kaş yaptırırken belli olmayan ince kaşlar tercih ettikleri için bu işlemlerin kalıcılığı da az olmaktadır. Bu kişilerin aynı işlemi tekrarlama süresi 6 ay kadar gibi bir zaman sonra gelmektedir. Ancak daha kalın ve daha koyu kaş tekniği kalıcı makyajını yaptıranların işlemi tekrarlatma süresi 2 yılı bulmaktadır. Bu nedenle microblading fiyat da bu kişilere daha uyguna gelmektedir. Uygulamadan sonra çok fazla güneşte durulmaması, solaryuma girilecekse kaşların korunması kaşların kalıcılığı açısından dikkat edilmesi gereken noktalardır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.