Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Microblading Kaş


Microblading Kaş
Bu sayfada Microblading Kaş ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Microblading Kaş

Birçok farklı sebepten veya hastalıklardan dolayı dökülen kaş ya da saç kıllarının yerine daha doğal ve çeşitli yöntemler kullanarak uzmanların geliştirdiği formüle verilen isme microblading kaş denir. Saç veya kaş ekimi yapılamayan bölgelere özel üretilmiş kimyasal boyaların yardımı ile birçok özel cihazın yardımıyla kaş ve saç problem olan bölgelere uygulanan bir yöntem olarak da bilinir. Diğer adı olarak kalıcı makyaj olarak bilinen microblading kaş uygulaması dövme veya diğer farklı şeyler ile karıştırılmaktadır. Kullanılan malzeme ve uygulama yöntemi birbirinden çok farklıdır. Birçok kadının microblading ne kadar kalıcı sorusuna ortalama 1 yıl ile 1,5 yıl ömrü vardır. Kalıcı makyaj teknikleri ile microblading kaş yöntemi göz ve dudak bölgelerini daha belirgin bir hale getirerek daha bakımlı ve güzel bir görünüm sağlar. Bu yazıda microblading kaş ve microblading ne kadar kalıcı gibi durumlardan bahsedeceğiz.

Microblading Kaş Ne Kadar Kalıcı

Microblading Kaş Ne Kadar Kalıcı

Microblading tekniği son yıllarda en çok kullanılan ve doğal haline en yakın olan bir yöntemdir. Üç işlemden oluşan bu teknik yaklaşık 2,5 saat gibi bir zaman almaktadır. Başlangıç sırasında çok hafif batma hissi verir. Fakat daha sonra nerede ise hiç ağrı yapmadan kolayca ve sağlıklı yöntemler ile Gülten Kartal ayrıcalığı ile insanların daha iyi bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Bu yönteme başlanmadan yapılan ilk uygulama kaşların uyuşturulmasıdır. Bu işlemde yaklaşık bir saat sürmektedir. Bu uygulama krem ile yapılır. Aslına bakılırsa operasyondaki en önemli nokta yapılacak olan bölgenin uyuşturulmasıdır. Çünkü iyi uyuşmayan bölge operasyon başladıktan sonra çok ciddi acılar yaşamanıza sebep olabilir. Ayrıca operasyonun hiç bitmeyeceğini düşünebilirsiniz. Ortalama 3 seanstan oluşan bir uygulamadır. Formül uygulandıktan sonra microblading ne kadar kalıcı sorusuna cevap olarak, kaşların ömrü yaklaşık 18 aydır. Bu paragrafta microblading ne kadar kalıcı sorusuna yanıt verdik.

Kalıcı Makyaj Caiz mi?

Kalıcı makyaj deri altına uygulanan ve insan cildinin güzelleşmesini sağlayan bir tür operasyondur. Yapılan tanıma göre kalıcı makyaj caiz mi sorusu çok yönlü bir sorudur. Eğer kadınlar bu tür bir operasyona girmiş ise ve bunu eşi için yapıyorsa kalıcı makyaj caiz mi sorusuna cevaplar bu boyutta evettir. Bu operasyonda pigment boyalardaki kimyasalların insan vücuduna zararları var ise yine kalıcı makyaj caiz mi gibi sorulara cevap hayırdır. Vücut altına ilaç enjeksiyonu yapılması ve deri altına boya sürülmesi durumu sağlık tehdidi içeren durumlar olağan değil ise bu durumda kalıcı makyaj caiz mi sorusunun cevabına evet diyebiliriz. Bu makyaj uygulandıktan sonra eşi dışında yabancı bir erkek ile görüşmüş ise necaset kurallarına uyulmaması durumu söz konusu ise burada ciddi sakıncaların olmasından dolayı bu durum caiz değildir.

Microblading Ankara

Birçok insan gibi uzun bir zamandır, kaşlarınız hakkında bir uygulamaya girmeye karar verdiyseniz, microblading Ankara şehrinde Gülten Kartal gibi uzmanlar yardımı ile buna son verebilirsiniz. Üç boyutlu kıl ve kaş uygulamalarını microblading Ankara gibi profesyonel kadrolara sahip estetik ve güzellik merkezlerinde detaylı bilgiler alarak ve kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir yer seçebilirsiniz. Kaş ve saç şeklinden rahatsız olan birçok kadın öz güven problemi yaşamaktadır. Bu tür problemleri microblading Ankara tarzı yerlerde kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Gülten Kartal güzellik salonları microblading Ankara yardımı ile güzelliğinizi ortaya çıkarın. Kaş ve saç uygulamaları ayrıca dudak şekillendirme operasyonlarını en kaliteli ortamlarda ve en uygun fiyatlara profesyonel kadrolar ayrıcalığı ile sizde yaşayın.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler

Etiketler:


Şu an buradasınız:


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.