Skip to main content
Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: +90 553 186 49 12

Microblading Nedir


Microblading Nedir
Bu sayfada Microblading Nedir ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Microblading Nedir

Kaşların daha güzel ve düzgün görünmesi adına son döneme bayanların en çok başvurduğu yollardan birisi de kaş dövmesidir. Kaş dövmesi denilince işini en güzel şekilde yapan yerlerden birisi de Gülten Kartal’dır. İlk defa bu işlemi yaptırmayı düşünen kişiler de doğal olarak microblading nedir diye merak ediyor. Kalıcı düzgün kaşı olsun isteyenlerin başvurduğu yollardan birisidir. Microblading nasıl yapılır aracılığı ile kaş kaldırma, seyrek kaşları daha gürleştirme ve yüz hatlarını ortaya çıkarma gibi faydalar elde etmiş olursunuz. Kalıcı makyaj, son dönemde artık bayanların en popüler uygulamalarından birisidir. Kalıcı makyajlar ise daha çok mineral renklerin deri yüzeyinin hemen alt bölümüne işlenmesi ile yapılır. Bu sayede ortaya çıkartmak istediğiniz hem etkili hem de doğal görünümlere kavuşmuş olursunuz. Bu durum ise yüz ve vücut için geçerlidir. Alerjisi olmayan insanlara uygulanır. Kalıcı makyaj genelde dövme ile karıştırılmaktadır. Her ikisi de birbirinden farklı olduğundan dolayı karıştırılmaması gerekir. Dudak, göz çizgisi ve kaşın birbirine uyumlu olmasını sağlar. Bu sayede yüz hatlarınız daha güzel şekilde ortaya çıkmaya başlar. Kaşın yanı sıra dudaklarınızı da çarpıcı hale dönüştürmek için kalıcı makyaj dudak kontürü uygulanabilir. Üstelik kalıcı makyaj dudak kontürü fiyatları da bütçenize uygundur. Microblading nedir bilmeyenler için aynı zamanda detaylı bir bilgi de sunuluyor.

Kalıcı Makyaj Dudak Kontürü

Microblading Nedir ve Microblading Nasıl Yapılıyor?

Hafif ağrılı durumlar el değişikliğine bağlı olarak microblading İstanbul uygulama sırasında yaşanabilir. Fakat işlem sırasında herhangi bir ağrı duyulmaması adına bölgeye genel anestezi uygulanır. Kimi zaman ise doktor gözetimi eşliğinde lokal anestezi uygulandığı durumlar da söz konusu olabilmektedir. Cilt yoğunluk ve tenine bağlı olarak işlemin süresinde de doğal olarak bir farklılık meydana gelmektedir. Fakat genel anlamda kalıcı kaşın yapılma süresi ortalama süre 1-2 saat gibi bir süreyi kapsıyor. Uygulanacak olan bölge ilk olarak temiz hale getiriliyor. Ardından ise mikro steril iğne, kalıcı renk karışımına batırıldıktan sonra kaşa uygulanıyor. Bu sayede kaş derisine uygulanan renklendirici iğneler, daha ağrısız şekilde tamamlanmış oluyor. Uygulamanın tam anlamıyla kalıcı olmasını isteyen kişiler ise kalıcılığı sağlayacak bir takım önemli hususlara da dikkat etmesi gerekecektir. Genelde bu işlemi yaptırmadan önce microblading nasıl yapılır internet üzerinden araştırılabilir. Bu sayede Microblading nedir size sağlayacağı faydalar nelerdir daha bilgi sahibi olursunuz.

Microblading Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Microblading yaptırdıktan sonra bir takım dikkat etmeniz gereken hususlar bulunuyor. Özellikle her müşteri için yeni ve steril iğnelerin kullanılmasına özen gösterilmelidir. Bu sayede alerji kapma gibi istenmeyen sorunlar meydana gelmemiş olur. Microblading yapımını sağlayacak olan malzemelerin ise mutlaka hijyen kuralları içerisinde kişiye uygulanması gerekir. Böylelikle sağlık kontrol altında tutulur. Bu konuda hijyen kurallarına dikkat ederek hizmet veren başarılı Gülten Kartal, daha güzel yüz hatlarına sahip olmanıza yardımcı oluyor. Temiz ve aynı zamanda steril odalarda Microblading İstanbul uygulama işlemlerini en kısa süre zarfı içerisinde tamamlıyor. En fazla işlemin bitmesi adına ise ortalama 1-2 saat kadar beklemek zorunda kalıyorsunuz.

Microblading İstanbul

Microblading yaptırmak isteyenler İstanbul bölgesinde hizmet veren Gülten Kartal ile hemen iletişime geçebilir. Bu sayede Microblading İstanbul hizmetlerinden en kısa süre içerisinde ağrısız şekilde yararlanabilirsiniz. Microblading İstanbul bölgesinde ki bayanlara 7/24 uygulanabilir.

Kalıcı Makyajda Dudak Kontürü

Kaşlarım kadar dudaklarımda ön plana çıksın diyorsanız o halde kalıcı makyaj dudak kontürü hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Bu sayede düzensiz dudak çevreleri düzeltilecek, dudakları daha iyi tanımlayacak, Dolgun dudaklara sahip olacaksınız. Özellikle yaz aylarında dudaklara sürülen rujlar sıcağın etkisiyle akma gibi bir takım sorunları da beraberinde getirebiliyor. Ruj ve parlatıcının akmasına mani olmak isteyen kişiler artık kalıcı dudak kontürüne başvuruyor. Bu konuda profesyonel anlamda destek verildiğinden dolayı artık ne zaman isterseniz isteyin kalıcı makyaj dudak kontürü uygulamasından yararlanmanız da mümkün olacak. Bu sayede kendinizin daha güzel yanlarını ortaya çıkarmış olacaksınız. Microblading nedir ve microblading nasıl yapılır diyenler için detaylı şekilde açıklama site de yapılmıştır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler