Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Gölgelendirme Ankara


Saç Gölgelendirme Ankara
Bu sayfada Saç Gölgelendirme Ankara ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Gölgelendirme Ankara

Yaş ile birlikte hem çevresel hem de genetik faktörlerden dolayı saç derisinde deformasyon görülmeye başlar ve saç dökülmesi ile sonuçlanır. Özellikle de erkeklerin erken yaşta karşılaştığı bu problem ile baş etmek artık mümkündür. Erkeğe özel saç gölgelendirme Ankara için seçenekler mevcuttur. Bu yöntem sayesinde saçlarınızın seyrek olan yerlerine pigment aşılama uygulaması ile kalıcı bir çözüm elde etmeniz mümkün oluyor. Saç ektirme sırasındaki sorunlar ile asla karşılaşmıyorsunuz. Uygulamadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey saç gölgelendirme Ankara firma portalındaki iletişim formunu doldurmanız ve iletişimin sağlanmasını beklemeniz olacaktır. En kısa sürede dönüş sağlanmaktadır.

Saç Simülasyonu Ankara

Saç Gölgelendirme Ankara ile Sadece Erkek İçin Değil Bayan Uygulaması da Mevcut

Bayanlar için de yaş geçtikçe açılmalar başlamaktadır. Günümüzde mevcut olumsuz koşullar ve diğer etkenler buna sebebiyet vermektedir. Saçlardaki seyrelen alanlara saç gölgelendirme Ankara seçenekleri için en uygun seçim. İletişim formunuza talep ettiğiniz gölgelendirmeyi ve saç dökülme derecenizi de yazdığınız takdirde daha net bir cevap almanız mümkün oluyor.

Saç ekimi bilindiği üzere ağrılı bir yöntem ve belli bir süre gerektiriyor. Bu yöntem ile bir kaç seansta saçın dökülen bölümlerine yapılan uygulama ile başarılı bir sonuç elde edilebiliyor. Herhangi bir alerji testinden de geçmenize gerek kalmıyor saç gölgelendirme Ankara için artık kolaylıkla ulaşılan bir operasyon halini alıyor. Tepeden başlayan dökülmede yüksek düzeyde olumlu sonuç veren bu yeni yöntem ile ağrısız ve acısız bir yöntem ile eski görümünüze kavuşmanız mümkün oluyor.

Seyrek Saçlar İçin En İyi Çözüm

Seyrek saçlarda en iyi sonucu veren saç gölgelendirme Ankara halkı için artık kolaylıkla başvurabileceği bir yöntem, saç gölgelendirme Ankara için tek yapılması gereken başvuru formunu ve iletişim bilgilerini eksiksiz olarak doldurmak. Seyrek olan bölgelere uygun renkte pigment aşılayarak yapılan tarafından fazlasıyla ilgi görmüştür. Kimyasal içermeyen pigmentler ile enjeksiyon uygulaması sonucunda ilk seansta dahi iyi bir sonuç elde edilebiliyor. Saçlardaki dökülen bölgelere sıklıkla uygulanan saç gölgelendirme Ankara için en doğru tercihi firma web sitesi üzerinden başvuruda bulunarak yapabilirsiniz. Ayrıca kalıcı çözüm için de garanti sağlamaktadır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.