Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Gölgelendirme Bayan


Saç Gölgelendirme Bayan
Bu sayfada Saç Gölgelendirme Bayan ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Gölgelendirme Bayan

Saç bir insanın en dikkat çeken bölgelerinden biridir. Saç rengi ya da kesim şekli değişiklikleri bile oldukça dikkat çekerken saç ile ilgili problemler çoğu insan tarafından ilk bakışta fark edilmektedir. Bu sebepten kişinin mutluluğuna ya da mutsuzluğuna sebep olabilen saç problemlerini kesin şekilde halleden saç gölgelendirme bayan hastalar için en doğru seçimdir.

Saç Simülasyonu Bayan

Doğal Ürünler İle Saç Tedavileri

Pek çok kişi gelişen teknoloji sayesinde hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin sağlık açısından zararlı olabileceği gibi yanlış düşüncelere sahiptir. Fakat saç konusunda uygulanan pek çok doğal yöntem sonuç vermemektedir, Bu doğal ürünler ile yapılan ve sonucu olumlu olan yöntemlerde ise olumlu sonuç uzun süre muhafaza edilememektedir. Saçları bir nebze sık ve güçlü görünmesine fayda sağlayan doğal ürünler, sürekli kullanım ile etkisini sürdürmektedir. Fakat saç gölgelendirme bayan için bir defa uygulama yapılması yeterlidir.

Saç Konusunda Kesin Çözüm

Saç ekimi ile birlikte daha sık bir görüntüye sahip olmaya yardımcı olacak bir yöntem olan saç gölgelendirme bayan hastalar için oldukça gerekli bir yöntemdir. Doğal ya da medikal çözümlerden verimli sonuç alamayan kişilerde saç gölgelendirme bayan hastaları kesin çözüme ulaştırmaktadır. Bayanların sadece saçlı bir görünüm değil, saçlı ve sık bir görünüm istemesinden dolayı saç gölgelendirme bayan için en iyi saç destekçisidir. Bayanlar, saç gölgelendirme bayan yöntemi ile görüntü olarak sık ve sağlıklı bir saç görüntüsüne ulaşmaktadırlar.

Saç Gölgelendirme Nasıl Uygulanır?

Uzun zamandır Amerika ve Avrupa gibi gelişmiş dünya devletlerinde uygulaması devam eden scalpmicropigmentation (saç gölgelendirme) tekniği saçlı deri gölgelemesidir. Bu yöntemin bayanlarda uygulanması da saç gölgelendirme bayan olarak anılırken yöntem uygulama açısından oldukça basittir. Belirginleşmeye başlamış saçlı derinin gölgeleme ile görüntüsünün koyulaşmasını sağlayan saç gölgelendirme bayan için seyrelen bölgenin daha güçlü ve sık görünmesini sağlamaktadır.

Yöntemin en çekici kısmı ise bir defaya mahsusu uygulanmasıdır. Sadece saç gölgelendirme bayan için değil tüm hastalar için uygulanmaktadır. Bu uygulamayı bir defa yaptırmanız halinde tekrar yaptırmak gerekmemektedir. Saç ekimi yaptırmış ya da yaptırmayı düşünen tüm hastalar bu yöntemi uygulayabilir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.