Skip to main content
Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: +90 553 186 49 12

Saç Gölgelendirme Erkek


Saç Gölgelendirme Erkek
Bu sayfada Saç Gölgelendirme Erkek ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Gölgelendirme Erkek Hakkında

Son yıllarda saç konusunda birçok insan aynı dertten yakınmaktadır. Kadınlar ya da erkekler saçlarının dökülerek seyrekleşmesi sonucu bir hayli sıkıntı yaşıyorlar. Bu durum insanların olduklarından daha yaşlı görünmelerini neden oluyor. Bu sebeple kellik gibi bir durumla karşı karşıya kalan insanlar saç gölgelendirme yoluna gidiyorlar. Bir süredir uygulanan saç gölgelendirme erkek tedavi süreçlerinde saç dersinin daha koyu görünerek açık alanların kapatılması sağlanmaktadır.

Saç gölgelendirme erkek tedavi sürecinde seyrek olan kısımlar koyulaştırılarak var olan saçlarınızın altındaki derinin parlamasına ve kelliğin ortaya çıkmasına engel olunmaktadır. Saçlarından yana dökülme sorunu yaşayan her insan saç gölgelendirme erkek ya da bayan herkesin yaptırabileceği bir uygulama olarak bilinmektedir.

Saç Gölgelendirme İşlemi

Saç Gölgelendirme Erkek için Bu İşlemleri Kimler Yaptırabilir?

Saç gölgelendirme erkek ya da kadın fark etmeksizin herkese uygulanabilen bir yöntemdir. Özellikle saç gölgelendirme saç açıklarını kapatmada daha da sık kullanılmaktadır. Saç diplerinde açıkları oluşanlar bu yöntemle daha gür görünen saçlara sahip olabilirler. Daha da önemlisi olduğunuz yaş ile göründüğünüz yaş aynı olacak ve toplum içerisinde insanlar sizin olduğunuzdan daha yaşlı göründüğünüzü düşünmeyecekler.

Saç gölgelendirme erkek tedavisi oldukça iyi sonuçlar verdiği için herkesin bu tedaviyi uygulaması gerekmektedir. Birçok insanda dökülmeler çok ileri boyutta olduğu için saç çizgisi tamamen kaybolabilir. Bu nedenle de saç dipleri hem düzensiz hem de açıklığı çok belirgin olarak görülmektedir. Bu tedaviden sonra saç çizgileri belirlenerek daha düzenli bir saça sahip olacaksınız.

Saç Gölgelendirme İşlemi Ne Kadar Sürer?

Saç gölgelendirme işlemi yaklaşık olarak iki saat kadar sürmektedir. Ancak saç gölgelendirme erkek işlem süreci biraz daha farklı olabilir. Çünkü bu işlem yapılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple her insanda aynı sürede yapılmıyor. Daha da önemlisi çok kısa süren bir sızlamadan sonra yine normal hayatınıza dönebiliyorsunuz. Bu saç gölgelendirme işlemini yalnızca bir kere yaptırmanız yeterli oluyor. Kalıcı bir işlem olduğu için bir sıkıntı yaşamadan çok uzun süreler kullanma şansınız bulunuyor. Hem kalıcı olması hem de kısa sürede uygulanabilmesi saç gölgelendirme işlemini daha çok tercih edilebilir hale getirmiştir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.