Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Gölgelendirme Forum


Saç Gölgelendirme Forum
Bu sayfada Saç Gölgelendirme Forum ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Gölgelendirme Forum

Saç, dış görünüşü etkileyen en önemli faktördür. Saçların seyrelmesi, dökülmesi kişinin dış görüntüsüyle yaşadığı sıkıntı dışında Saç Gölgelendirme Forum sitelerinde ve sosyal hayatında da sıkıntılar yaşamasına neden olabilir. Saçların seyrelmeye başlamasıyla birlikte ilerleyen zamanlarda derinin gözükmeye başlaması kişiyi negatif etkiler ve psikolojik sorunlar yaşamasına sebep olabilir.

Kendiyle barışık olmayan kelliği sorun haline getiren kişiler bu süreci bunalım haline bile getirebilir. Saçları dökülmeye başlayan kişiler doğal ve medikal yöntemlerle bu süreci en aza indirmeye ve geriletmeye çalışırlar. Bu yöntemler süreci yavaşlatır ve ürün kullanıldığı süre boyunca dökülmeyi durdurabilir. Fakat uygulama bırakıldığı anda dökülme kaldığı yerden devam edecektir ve saçlar eski haline yavaş yavaş geri dönecektir.

Saç Simülasyonu Forum

Saç Gölgelendirme Forum ile ilgili

Saç dökülmesinin, kelliğin en kalıcı ve kesin çözümü saç ekimidir. Eskiye nazaran çok daha fazla tercih edilen saç ekiminde alınan sonuçlar gözle görülür derecededir. Saç ekimi artık çok fazla yaygın olduğundan saçı seyrelen inşaların bile saç ekimi yaptığı görülmektedir. Saç ekimi yapılması için öncelikle kişiye saç analizi yapılmalıdır. Bu analiz sonucunda kişinin saç ekimi gerçekleştirilir. Saç ekimi yapılacak olan kişinin ekilecek olan saçları yine kişiden alınır analizde belirlenen bölgelerden nakil gerçekleştirir.

Saç ekimi yaptıranların yaptırdığı bu yöntem tamamen kalıcıdır ve tekrar gerektirmez. Eğer saçlarınızda tamamen açılma yoksa sadece seyrelme başlamış ve deri belli oluyorsa saç gölgelendirme yapılabilir. Bu yöntem saç çizgisi kaybolmuş, saçı seyrelmiş, saçlı derisi belli olmaya başlamış ve yara izleri ile sıkıntı yaşayan herkese uygulanabilmektedir. Saç ektirmiş ve gerekli sıklığa ulaşmak isteyen hastalar gölgelendirme tekniğini kullanabilirler. Bu teknik sayesinde istenilen sıklık kolaylıkla elde edilebilir.

Gölgelendirme Tekniği Nasıl Uygulanır?

Uygulama yaklaşık 2 saat kadar sürebilir. İşlem sırasında kısmen acı hissedilebilir. Bu işlem uygulanırken saçları kısaltmaya gerek olmaz. Eğer gerekli görülürse bir defaya mahsus rötuş yapılabilir. Rötuş işlemi bir hafta içerisinde uygulanmalıdır. Bu uygulama yapıldıktan sonra deri ve seyrelme artık hastayı rahatsız etmeyecek görünüme kavuşmuş olur. Bu uygulamanın fiyatı işlemin yapıldığı lokasyona, alana ve işlemin süresine göre değişkenlik göstermektedir.
Gölgelendirme tekniğini kullanan birçok insan bulunmaktadır. Bu kişilere saç gölgelendirme forum sitelerinden ulaşılabilir. Yaşadıkları deneyimleri aldıkları sonuçları ve gölgelendirme yapılan alanın görüntülerine saç gölgelendirme forum sitelerinde bulunmaktadır.

Saç gölgelendirme forum sitelerinde kimin hangi ekim merkezinde, hangi doktora gölgelendirme yapıldığı öğrenilebilir. Alınan sonuçlar verilen tavsiyelere de saç gölgelendirme forum ulaşılabilir. Saç gölgelendirme, saç ekimi vb. gibi işlemler yaptırmadan saç gölgelendirme forum sitelerinden bilgi edinilerek daha kapsamlı bir şekilde araştırma yapabilirsiniz.

Sizleri saç gölgelendirme forum sitelerini tavsiye etmemizin nedeni birebir ağızdan yapılan ve alınan sonuçlar, merak ettiklerinize ulaşmanın en kolay yolu ve fikir alışverişinin en net olduğu ortamlar olmasıdır. Sizlerde saç ektirme, saç gölgelendirme vb. işlemler yaptırmak istiyorsanız saç gölgelendirme forum sitelerinden yardım alabilirsiniz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.