Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Gölgelendirme İzmir


Saç Gölgelendirme İzmir
Bu sayfada Saç Gölgelendirme İzmir ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Gölgelendirme İzmir

Saç gölgelendirme yöntemi, saç dökülmesi ya da seyrekliği gibi problemleri bulunan kişiler için geliştirilmiş etkili ve kesin çözümlerden biridir. Uygulama konusundaki pratikliği ile en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan Saç Gölgelendirme İzmir şehri için de en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

Saç Simülasyonu İzmir

Saç Gölgelendirme İzmir de Saç Gölgelendirme Yöntemini Kimler Uygulayabilir?

Saç gölgelendirme tekniğinin diğer adı saç dövmesi olarak da geçmektedir. Teknik organik bir takım boyaların karıştırılarak saçın açılmış bölümlerine uygulanması ile sonuçlanır. Ve saç gölgelendirme İzmir için yapılan uygulamalar 1 defa gerçekleştirdikten sonra bir daha işlem tekrarı istememektedir. Saç ekiminde olduğu gibi seans seans uzunca bir sürede gerçekleşen bir yöntem değildir. Tabi bu basit görünen saç gölgelendirme İzmir için uzman kişiler uygulamalıdır. Çünkü ne kadar organik boyaların saç diplerinize uygulanması olarak bilinse de sonuçta sağlığınızı ilgilendiren bir yöntemdir. Bu yüzden saç gölgelendirme İzmir ili için gerçekleştirilecek yerlerin hijyenik ve gelişmiş sistemlere sahip bir yer olmasında dikkat edilmelidir.

Saç Gölgelendirme Sonrası Hayatımda Ne Değişecek?

Saç, her insan için en önemli görüntü parçasıdır. Bir insan ne kadar kendisiyle barışık olursa olsun söz konusu problem saç olursa herkes bu problemi takıntı haline getirir. Bu bağlamda saç gölgelendirme İzmir için gerçekleştiren uygulama ile saç problemlerine son vermektedir. Uygulama öncesi saç takıntısı bulunan, fotoğraf çektirmekten dahi geri duran bu kişiler saç gölgelendirme tekniği sayesinde kendisiyle barışık duruma gelecektir. Saçları daha hacimli bir görüntüye sahip olan kişiler tekrar tekrar saç problemi ile uğraşmaktan kurtulacaktır. Bazen saç ekimi sonrasında saçlı derinin tam anlamıyla kapanmaması gibi durumlarda da saç gölgelendirme İzmir ili için de uygulanmaktadır.

Saç Gölgelendirme Ayrıntıları

Saç gölgelendirme tekniği uygulamasını düşünen ancak bu yöntem ile ilgili kafasında soru işaretleri bulunan kişiler için belli bir form bulunmaktadır. Bu formun doldurulması halinde saç gölgelendirme İzmir için her türlü sorularınız yanıt bulacaktır. Bu formda bulunan bilgiler doğrultusunda size gerekli tüm bilgiler verilecek ve hayalinizdeki saça kavuşmanıza yardım edilecektir. Bu sayede saç konusundaki problemleriniz kesin ve en güzel biçimde son bulacaktır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.