Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Gölgelendirme Sistemi


Saç Gölgelendirme Sistemi
Bu sayfada Saç Gölgelendirme Sistemi ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Gölgelendirme Sistemi

Dış görünümde oldukça önemli bir detay olan saçlarınız çeşitli nedenlerle dökülebilir. Dökülmeye başlamış saçlar bireylerde özgüven düşüklüğü ve çekingenlik gibi sorunlara yol açar Bu durumun çözümü için birtakım yöntemler izlenebilir. Saç gölgelendirme sistemi bireylerin dökülen saçlar için çözümler sunan önemli bir sistemdir. Özellikle saç dökülmesinin yoğunlaştığı alt derinin ortaya çıktığı ve bireyde kellik sorununun ortaya çıkması ile hat safhaya gelen saç dökülmesi sorunu acil çözümler gerektirebilir. Kamera karşısında geçemeyecek kadar özgüven düşüklüğüne yol açan bu sorun saç gölgelendirme sistemi ile ortadan kalkarak rahat ve özgüvenli bir yaşam kavuşabilirsiniz.

Saç Simülasyonu Sistemi

Saç Gölgelendirme Sistemi nedir?

Medical uygulamalar ile bir takım harici takviyeler kullanarak saç dökülmesi belli oranda durdurabilir ve geçici çözümler bulabilirsiniz. Ancak bireysel farklılıklar ya da kullandığınız ilaçlardaki etkileşimler size zarar verebilir ve kalıcı sorunlara dönüşebilen saç dökülmesi geri dönüşü olmayan problemlere dönüşebilir. Ya da belli bir süre olumlu etki eden bu tedavi süreci ilaç kullanımına bıraktıktan sonra tekrar eski haline gelerek çözümünü etkisiz hale gelmiş olabilir. Kökten çözüm sunan saç gölgelendirme sistemi saçın seyrelmesi kişilere uygulanabilen bir yöntemdir. Kalıcı bir yöntem olan saç gölgelendirme sistemi tekrarı da gerekmez.

Saç Gölgelendirme Sistemi Kimlere Uygulanır?

Saç gölgelendirme sistemi saç derisi ortaya çıkmaya başlamış, saç diplerinin ortaya çıkmaya başladığı kişilerde kullanılabilir. Birçok sebeple hormonal, genetik, ilaçlar gibi nedenlerle saçlar zayıflayabilir ve kellik görüntüsü ortaya çıkabilir. Bu bireyde özgüven düşüklüğü ve yaşlılık görünümüne yol açabilir. Kısaca saç gölgelendirme sistemi saçı dökülmüş, saç ektirmiş, saçı seyrelmiş saç ektirme iyi düşünen, saçlı deride azalma olan, saçlı deride yara ve benzeri hasar olan kişilere lokasyon ya da komple olarak uygulanabilir.

Saç Gölgelendirme Sistemi Nasıl Uygulanır?

Saç gölgelendirme sistemi kısmen acı verici his oluşabilir yaklaşık iki saat süren bu uygulamanın süresi uygulama yapılan alana göre değişir. Aynı şekilde alana göre değişen fiyat da yapılan uygulamanın çapına göre belirlenmektedir. Artık saç gölgelendirme sistemi ile daha özgüvenli ve daha rahat bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.