Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Gölgelendirme Teknikleri


Saç Gölgelendirme Teknikleri
Bu sayfada Saç Gölgelendirme Teknikleri ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Gölgelendirme Teknikleri

Saç insanların üzerinde en çok titizlendiği ve birçok uygulama gerçekleştirdiği konulardan biridir. Strese ya da yoğunluğun verdiği baskıdan dolayı saçların seyrelmesine neden olabilir. Saç dökülmesi hemen hemen her insanda olan saç dökülmesi ilerleyen yaşlarda kelliğe neden olabilmektedir. Bunun birçok tedavi şekli var gibi görünse de saç dökülmesini önlemenin kolay yolu bulunmamaktadır.Saç dökülüyorsa ya deri hastalığı vardır ya da saç aşırı bakımsızlaşmıştır. Seyrelen saçlara çözüm olarak genelde saç ektirme yöntemlerini önerseler de saç ektirmek yerine farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Saç Gölgelendirme Teknikleri seyrek saçlarda kullanılan en kalıcı çözüm olmaktadır. Bu yöntem sayesinde iğnelere maruz kalmadan seyrelen saçlarınızın yerini daha dolgun ve son derece sık görünmesini sağlayabilirsiniz. Saç gölgelendirme tekniği sizi son derece gür saç görünümüne kavuşturacaktır.

Saç Simülasyonu Teknikleri

Saç Gölgelendirme Tekniği ile Saçlarınızı Dolgun Gösterecek Kalıcı Yöntem

Saç Gölgelendirme Teknikleri ömrünüz boyunca bir kere yaptıracağınız ve defalarca seyrek saçlarınıza saç gölgelendirme tekniği yaptırmak zorunda kalmayacaksınız. Saç Gölgelendirme Teknikleri sayesinde seyrek kısımlara yapılan koyulaştırma yöntemi ile saçlarınız çok daha gür görünmektedir. Saç kıran hastalığına yakalanan insanların sıkça başvurduğu Saç Gölgelendirme Teknikleri sizlere daha gür ve sık görünen saç görünümü sunmaktadır. Saçlarınızın dökülmesi ile oluşan kel kısımlar derinin üzerine uygulanan koyulaştırma işlemi neticesinde saç varmış izlenimi yaratmakta ve kesinlikle saçlarınız konusunda psikolojik sorunlar yaşamamaktasınız.

Saç Gölgelendirme Teknikleri ile Saçlarınız Daha Gür Gösterin

Strese dayalı olarak saçların öbek öbek dökülmesi sonucunda oluşan kellik nedeniyle psikolojik sorunlar oluşabilir ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Saç ektirmek acılı ve uzun bir süreç gerektirdiği için pratik bir yöntem olan saç gölgelendirme tekniği daha çok tercih edilmektedir. Tek seferde gerçekleştirilmekte olan ve kalıcı bir sonucu olan bu teknik sayesinde bir daha bu yöntemi kullanmak zorunda kalmıyorsunuz. Kalıcı olması ve tekrardan yapılmama gibi bir imkân sunması saç gölgelendirme işlemini daha cazip kılmaktadır.

Hem erkeklere hem de bayanlara uygulaması yapılan bu yöntem her insanda kesin sonuç vermektedir. Erkeklerde ve kadınlarda hemen hemen aynı işlemlerin yapılması seyrek kısımların alanına göre farklılık göstermektedir. Saç gölgelendirme son yıllarda uygulanan en kalıcı yöntemdir.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.