Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Gölgelendirme Yöntemi


Saç Gölgelendirme Yöntemi
Bu sayfada Saç Gölgelendirme Yöntemi ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Gölgelendirme Yöntemi

Saç insanlar için en önemli konulardan biridir. Gerek erkek gerekse bayanlar bu konuda oldukça fazla sorun yaşadıkları son sorunlarında dökülmeler ve kopmalar nedeniyle gün geçtikçe kelleşmeye doğru ilerlemektedir. Bu alanda sizlere saç gölgelendirme yöntemi olarak sunulan hizmet sayesinde daha gür saçlara sahip izlenimi yaratılmaktadır.

Saç gölgelendirme yöntemi yer yer açılan saç kısımlarında uygulanarak saçlarınızın dökülen yerlerinin daha dolgun görünmesini sağlamaktadır. Saç konusunda titiz insanların mutlaka yaptırması gereken bu işlem oldukça basit uygulamalardan geçmektedir. Psikolojik sorunlara bile neden olabilecek olan saç dökülmeleri bu yöntem sayesinde kâbus olmaktan çıkmaktadır. Dökülmeleri bir nevi bitkisel ilaçlarla önlemek mümkünken yerine saç gelmesi mümkün değildir. Bu nedenle de bu tedavi yöntemi ile saçlarınızın seyrek olan kısımlarında daha dolgun saçlarınız varmış gibi bir izlenim yaratmakta daha hoş bir görünüm sağlanmaktadır.

Saç Simülasyonu Yöntemi

Saç Gölgelendirme Yöntemi Kullanın

Saç gölgelendirme yöntemi saç bölgelerinde derinin daha koyu renkte görünmesi sağlanarak size estetik bir görünüm sağlamaktadır. Uzun yıllardır yapılan bu işlem sayesinde saç dökülmelerinin yarattığı psikolojik bunalımlarında bir sona geldiğini söylemek mümkün. Saç gölgelendirme yöntemi yaptırmak isteyenlerin geniş bilgi edinmeleri sonucunda bu yöntemin son derece kalıcı sonuçları olduğunu görmektedirler.

Sonucu kalıcı olan ve tek seferlik bir seans sonucunda ömürlük kullanabileceğiniz saç gölgelendirme yöntemi sizi kellik sorunlarından kurtaracak acısız ve kesin çözümdür. Bu yöntemi deneyen insanlarda herhangi bir yan etkisinin de olmaması bir diğer avantaj olarak değerlendirilmektedir. Saç gölgelendirme yöntemi seyrelen kısımlarda deriyi koyu göstermekte ve saç kısımlarının daha sık bir şekilde görünmesini sağlamaktadır. Estetik görüntünüzü tamamlayacak olan yöntem herkes tarafından yaptırılabilmektedir.

Seyrelen Saçlarınızda Uygulayacağınız Yöntem

Seyrelen saçlarda uygulanacak bu yöntem sayesinde acı çekmeden kellik derdinden kurtulmak son derece kolay olmaktadır. Saç gölgelendirme yöntemi hem kolay uygulanabilen hem de herhangi bir yan etkisi olmayan yöntemdir. Kalıcı olması ve ömür boyu bir daha yaptırmak zorunda olmamanız bu yöntemi saç ekim yönteminden daha çok kabul edilebilir kılmaktadır. Bu yöntem hakkında bilgi edinmek istiyorsanız mutlaka bilgi formundan yararlanabilir ve aklınıza takılan tüm bilgiler hakkında bilgi edinebilirsiniz.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.