Saç Simülasyonu ve Güzellik Merkezi
Tel: 0216 606 30 17

Saç Gölgelendirme Yorum


Saç Gölgelendirme Yorum
Bu sayfada Saç Gölgelendirme Yorum ile ilgili siz değerli ziyaretçilerimiz ayrıntılı bilgiler için verilmiştir. Detaylı bilgi için aşağıdaki paragrafı okuyabilirsiniz.

Saç Gölgelendirme Yorum

Saç simülasyonu olarak da bilinen gölgelendirme işlemi uzun yıllar Avrupa ve Amerika’da kullanılan, insanların toplum içerisinde psikolojik açıdan rahat etmesini sağlayacak bir gelişme olmaktadır. Uzman kişiler tarafından gerçekleştirilerek saç gölgelendirme yorum ile konuyla ilgili sorulara cevap bulunmaktadır. Gölgelendirme işlemi kişilerin daha sağlıklı ve gür görünen saçlara kavuşmasını sağlamaktadır. Bu saye de fotoğraf çekinmekten kaçınmayan ve yaz kış şapka takma mecburiyetinden de kurtulan bireyler hayatlarına devam edebilmektedir.

Saç Simülasyonu Yorum

Saç Gölgelendirme Yorum ile Detaylar Nelerdir?

Profesyonel olarak gerçekleştirilen saç simülasyonu uzman bir ekip ve kaliteli cihazlarla mümkün olmaktadır. Uygulamanın yapılacağı cihazlar kalıcı makyaj cihazı ya da kalıcı dövme cihazı olmaktadır. Kalıcı olacak saç gölgelendirme yorum çeşitlerinde karşılaşılan makyaj pigmentleri ve özel dövme boyaları kullanılarak sağlıklı sonuçlar elde edilmektedir.

Ömür boyu kalıcılığı kesin olan dövme boyası ve ya cildinize göre farklılık gösterebilecek makyaj boyası tercihini uzman kişi sizinle paylaşmaktadır. Dökülmüş veya seyrek görünen alana göre saç gölgelendirme yorum hakkında değişiklikler ile karşılaşılmaktadır. Genellikle iki aşamadan oluşan saç gölgelendirme yorum olarak değerlendirildiğinde kişilerin çekingen tavrı ortadan kalkmaktadır. Uygulama süresi ise üç saat ile yedi saat arasında değişmektedir. Uygulama yapılacak bölge ilk olarak sınırlı uyuşturma uygulaması ile uyuşturulmaktadır ki saç gölgelendirme yorum arasında rastlamak mümkündür.

SAÇ GÖLGELENDİRME KİMLER İÇİN UYGUNDUR?

Hızlı bir saç dökülme evresine girmiş hem bayan hem de erkekler için saç gölgelendirme yorum dikkate alınarak yapılabilmektedir. Seyrek görünen, dökülmesi devam eden ve kelleşme sürecine girmiş bölgeler için farklı uygulama saatleri ayarlanarak saç simülasyonu tamamlanmaktadır. Gerekli testlerin yapılmasından sonra kişi gölgelendirme için uygun göründüğü takdir de yeni imajına kavuşması sağlanmaktadır.

Yaşlı ve yorgun görünmenize sebep olurken bakımsız bir imaj da yaratacak olan seyrek saçlardan kurtulmanız gerekmektedir. Aynı zaman da sosyal aktivitelere katılırken çevrenizde gördüğünüz kişilerin saçlarına dikkatli bakmak ve sağlıklı saç hayalini kurmanın önüne geçilmektedir. Bireylerin kişisel yaşantı da oldukça sıkıntılı bir döneme girmesine sebep olan saç kaybı sonrasında kel kalma durumu saç gölgelendirme yorum ile günümüzde son bulmaktadır.


Bu hizmetimiz ile ilgili süreçleri ve uygulama hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için https://www.gultenkartal.com/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.Gülten Kartal

Gülten Kartal

Usta Öğretici ve Estetisyen Gülten Kartal

Saç Simülasyonu Uzmanı Usta Öğretici Estetisyen ve Güzellik Uzmanı Gülten Kartal;  Internation Beauty Awards 2019 ödül töreninde “Yılın Başarılı Hizmet Veren Saç Simülasyonu Merkezi” ödülünü almıştır.

Hizmetler


 • SAÇ SİMÜLASYONU NEDİR?

  Çeşitli nedenlerle saçlarında problem yaşayan kişilerin 3D migropigmentasyon ile doğal saç görünümüne kavuşması için yapılan saç efekti işlemine saç simülasyonu denir.

  Mikropigmentasyon elektrikli bir özel cihaz ile kafa derisine organik saç derisi pigmenti boyaları ile bu uygulama yapılmaktadır.

  Saç simülasyonu işlemi sanıldığının aksine cerrahi bir prosedür veya ameliyat değildir. Kozmetik bir görünüm sağlanması amacıyla kafa derisine minik minik noktalarla yapılan bir çeşit sanatsal “dövme” ile saç efekti verilmesi uygulamasıdır.

  Saç simülasyonunda kullanılan organik boyalar doğal olduğundan saç derisinde 3 ile 5 yıl süre ile kalıcılığı sürmekte ve kullanılabilmektedir.

  Bu uygulama cinsiyet fark etmeksizin, saç simülasyonu ihtiyacı olan kadın erkek herkese uygulanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU FİYATLARI

  Saç simülasyonu fiyatları kişinin saç simülasyonu yapılacak bölgenin büyüklüğüne ve atış sayısına göre değişmektedir. Bu yüzden dolayı saç simülasyonu fiyatlarını öğrenmek için sitemizde yer alan iletişim kanalları ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçerken saç simülasyonu yapılacak bölgenin, üst, yan, arka ve önden fotoğraflarını gönderiniz. Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; gönderdiğiniz fotoğrafları inceleyip sizlere uygulama ücretini iletecektir.

 • SAÇ SİMÜLASYON BOYALARI

  Kullandığımız saç boyaları dermatalojik olarak test edilen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanan ürünlerdir. Vücutta doğal yollarla dışarı atılan organik saç simülasyon boyaları kullanılmaktadır.

  Saç simülasyonu boyaları kişinin saç rengine göre özel olarak seçilmektedir. İlgili boyanın seçilmesinden dolayı saç simülasyonu sonrası oluşan saç efekti doğal bir görünüm sağlamış olur. 

 • ÖZEL İĞNELER

  Saç simülasyonunda kullandığımız iğneler özel olarak sipariş verilmektedir. Alerji riskini ortadan kaldıran metal alışımına sahip olan bu iğneler; her seansta değişmektedir. 0,28 0,23 0.18 mikron çapında kişinin saç derisine ve saçın yoluna uygun iğneler kullanılmaktadır.

 • ELEKTRONİK EKRANLI CİHAZ

  Saç simülasyonunda kullandığımız cihaz; her yapılan saç simülasyonu uygulamasında belirli bir standart ile işlem yapmasına olanak sağlayan seçeneklere sahiptir.  Bu örneğin her atışın aynı olması, hız ayarı, doğal bir görünüm elde etmek için optimum aralık dengesi ayarlanabilmektedir.

 • SAÇ SİMÜLASYONU EĞİTİMİ

  Usta Öğretici Estetisyen Gülten Kartal; ayrıca çeşitli kurumlara ve hastanelere saç simülasyonu eğitimi vermektedir.  İstanbul Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği ve Anadolu Üniversitesi Tıbbi Dökümantasyon ve Sekreterlik bölümlerinde eğitim gören Gülten Kartal;  Zeytinburnu Endüstri Meslek Lisesi’nde önce kalfa, sonra usta ve akabinde usta öğretici belgesini ve diplomasını alarak uzmanlıklarını tescillemiştir. 

   


Etiketler:


Şu an buradasınız:

Saç Simülasyonunu Öğretiyoruz!


Usta Öğretici Saç Simülasyonu Uzmanı Gülten Kartal; hem uygulama yapmakta, hem de sektörde saç simülasyonu eğitimleri vermektedir.


ADRES


Suadiye mah. Bağdat cad. Plaj Yolu Sok. No:2 İnci Apt. Daire:4 34740

Kadıköy İstanbul TÜRKİYE


Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki tüm materyaller Gülten Kartal'a aittir.